Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves, szűz pacák vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves, szűz pacák vagyok, ez taszító a nőknek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azt gondolják, hogy biztos defektes vagyok, de csak annyi, hogy rossz helyen élek.
2019. febr. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön valaki szűzen is bejön, meg a világ legtapasztaltabb pasijaként is.

Ha nem jön be akkor mind1

2019. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok szűz, pedig sportos, magas, és mások szerint jó képű vagyok. Nem találtam még olyan lányt akit szerethetnék. Zavar, de ez van. Szerintem az sokkal rosszabb ha már valaki több 10 alkalmin lenne túl ennyi idősen.
2019. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt megtanultam, hogy a nőknek a külső az sokadrangú.
2019. febr. 7. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt olvastam hogy apáca XD

Ne bánjad.Összejöttem épp 20éves korom előtt egy nővel.De problémás volt.Nem kicsit.

2019. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a probléma, ha kérdezhetem, 4-es?
2019. febr. 7. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mar az nem gaz en ugy gondolom. Ha tetszel es szeret teged, nem fog azert ellokni magatol egy lany mert szuz vagy meg ebben a korban. Miert lennel attol defektes, hogy meg szuz vagy? Az a defektes aki azt gondolja. Ne is foglalkozz veluk. Meg nem talaltad meg az idealis lanyt ennyi az egesz. De eljon ennek is az ideje, es nyugodj meg, ha majd oda kerul a sor mond el a lanynak nyugodtan oszinten, ha neki mar volt elotted mas, ugy ertem ha mar O nem szuz, akkor majd legfeljebb O iranyit, de azert ne erezd magad kellemetlenul es akkor ugyanugy fog mukodni nalad is mint azoknal akik mar nem szuzek.
2019. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az.
2019. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!