Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komplexusaim vannak a bőröm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplexusaim vannak a bőröm miatt, nem szeretem a ha hozzámérnek, vagy valaki meglátja. Ha kezdeményznek, akkor sincs kedvem ismerkedni (? )

Figyelt kérdés

Az arcomon és a hátamon pattanások vannak. Hol jobb hol rosszabb, de foltok sokáig megmaradnak.

Probáltam sok mindent semmi nem használ, max ideiglenesen jobb.

Leginkább talán a stressz az ami sokszor kihozza.

És elég fehér, vékony bőröm van, ami minden meglátszik, könnyen kiszárad, hámlik.


Nézem a korombelieket, mindenkinek olyan szép a bőre, szinte tökéletes, vagy csak par apró hiba van. Rajtam meg minden rossz.


Ha valahová elmegyünk néha szórakozó helyek, viszonylag sokan jönnek oda ismerkedni, de mindig csak arra gondolok, biztos azért mert félhomályban, alapozóval nem látszik milyen a bőröm.:/

Különben biztos nem hozzám jönnének, hiszen barátnőimnek töléletes bőre van.


Emiatt kapcsolatot sem akarok, nem szeretem ha valaki hozzámér, megsimogat, vagy puszit akar adni. Olyan visszataszítónak érzem magam :/


2019. febr. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Vmilyen hormonkészítményt kéne szedned, haennyire csúnya a bőröd. Alapozni ne alapozd , mert azzal tovább rontod!
2019. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Gyógyszertárban vény nélkül kapható Akneroxid kenőcs (a benne lévő benzoil-peroxid a lényeg), illetve hidratálónak DM-ben/Rossmann-ban kapható Aloe Vera gél (fehér alapon zöldes-pirosas tubusú) azok, amik nekem 2 éve 24-25 éves korom körül segítettek az akkor már 10 éve tartó pattanásproblémán.


Ja és ne egyél tejterméket és/vagy zsíros dolgokat.

2019. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász mit mondott? Az is lehet, hogy hormonális eredetű a probléma, nekem is sokáig sok pattanásom volt, utána derült ki, hogy PCOS áll a háttérben.
2019. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen fakó egyenetlen bőröm van kb. mint a képpeken :/


[link] [link]

2019. febr. 7. 18:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elvileg van nekem is, de fogamzásgátlót, vagy ilyen nagyon erős gyógyszert adnának ami fényérzekennyé tesz és hasonlók, amire azt mondta az endokrinológus, hogy ne szedjem, mert a bőrön lehet javítana, de minden mást tönkretenne :/

Illetve bélgyulladás gyakori nálam, szóval azért se szedhetném ezeket.

Te mit kaptál rá?

2019. febr. 7. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Le szeretném szögezni hogy semmi esetre sem okoskodni szeretnék ráadásul pasi ként mondom amit mondok: Először is lélekben kellene elkezdeni hogy fogadd el úgy magad ahogy vagy vagy legalább is kezdd el. Ha ezzel már haladsz előbb-utóbb rá jössz hogy nem vesztesz azokkal semmit illetve a társaságuk hiányával akik a nem tökéletes bőr vagy más miatt nem ismernének meg téged.Értem én hogy sok pasinak lánynak ez-az az ideál de ha kapcsolatot tartanak fenn mondjuk együtt élnek akkor mi lesz fontos az hogy ha az egyik beteg vagy segítségre szorul hogy a másiknak milyen a bőre vagy hogy oda áll-e mellé... Én szurkolok a magam részéről neked!!
2019. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!