Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tindereztem! Komplexusaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindereztem! Komplexusaim lettek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt eddig semmilyen kapcsolatom huszonéves létemre, s igen szűz is vagyok, de én ezt eddig annak tudtam be, hogy nagyon sokat tanultam és sosem próbálkoztam senkinél..

Gondoltam, hogy majd ha eljön az ideje könnyen szerzek párt, ne legyen csak azért, hogy legyen.


Most viszont tindereztem és összesen 2 likeot kaptam 3 nap alatt...

Valamint szembesűltem vele, hogy 90%-ban mindenki 185+ cm-es férfiakat keres, saját magasságátol függetlenül.

Én 173 cm vagyok.


2018. szept. 2. 01:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel

Próbáld meg élőben úgy sokkal jobb mint a neten

2018. szept. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
tudod mennyire mervado az a hulyeseg? kitettem magamrol egy kicsit benabb kepet, alig jottek likek es azok is csak olyan 10/2es csajoktol (mar bocs, nem sertegetni akarom oket, de nekem nem jottek be), viszont mikor egy jobb kepet raktam ki, rogton az elso oraban kaptam 3-4 liket, ami tobbszorose az elozoeknek. az arcom pedig ugyan annyira latszodott, csak a helyszin volt rosszabb a rossz kepnel. ennyit er a tinder, marhasag. keprol meg aki megallapitja a magassagod, annak hatalmas respect. engem 170re lottek be, holott 187 vagyok, mas kepen meg 190+nak neztek. ne foglalkozz vele, eloben ismerkedj inkabb
2018. szept. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hiheto vsgy utolso
2018. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
most ilyenkor erre mit lehet mondani?:'D
2018. szept. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Ki a halálnak kellene egy 23 éves szűz törpe?
2018. szept. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem feküdj vissza aludni...


Kérdező Te meg ne keseredj el, sajnos kevesen vagyunk de van aki még értékeli, hogy nem ittad el az agyad és nem referenciaként gyűjtötted a nőket...


Egy biztos, ne görcsölj rá csak lazán és próbálj olyan társaságokat keresni, ahol nem felszínesen gondolkodó hölyemények vannak... Itt kezdődik a nehézség, de vagyunk!!! xD


N

2018. szept. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
# 6, feküdj te vissza. Rajtam ne gyakoroljanak. :) De nyugodtan csináld, ha neked kellenek szűz fiúk. 30 alatt sose bsztam férfivel és nem is tervezek.
2018. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Tinder szexpartner kereső. Szexre tényleg tudnak a második harmadba eső külsejű csajok is a felső harmadba eső pasasok közül válogatni. Ha nem vagy szuper külsejű, akkor a Tinder nem a te pályád, de különösebben ne is bánd.
2018. szept. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
#7 a megfogalmazásod alapján pedig mindegy lenne neked, arra az egyre vagy jó, hogy bsszanak :)
2018. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Regisztrálj újra.

Ilyenkor én 1 nap alatt mindig 5-6 lájkot kapot.

Aztán 2. naptól talán kapok 1-et.

2018. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!