Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tindereztem! Komplexusaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindereztem! Komplexusaim lettek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt eddig semmilyen kapcsolatom huszonéves létemre, s igen szűz is vagyok, de én ezt eddig annak tudtam be, hogy nagyon sokat tanultam és sosem próbálkoztam senkinél..

Gondoltam, hogy majd ha eljön az ideje könnyen szerzek párt, ne legyen csak azért, hogy legyen.


Most viszont tindereztem és összesen 2 likeot kaptam 3 nap alatt...

Valamint szembesűltem vele, hogy 90%-ban mindenki 185+ cm-es férfiakat keres, saját magasságátol függetlenül.

Én 173 cm vagyok.


2018. szept. 2. 01:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 9, és ígértem többet? Nem. Nekem sem kell többre jelenleg senki.
2018. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hagyjad mar azt a tindert.

A neten mindenki megno, okosabb, szebb, gazdagabb.

A 173 centi nem sok a neten kilondottan alacsony, de par hazugsaggal es jo fotokkal te is lehetsz valaki.

2018. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj, persze mindenki szeretne sikeres és vonzó lenni de nem biztos hogy ez a legfontosabb az életben. Egy év alatt kiábrándultam a netes ismerkedésből. Az a leg"kevesebb" baj" velem hogy én még pasi ként nálad is alacsonyabb vagyok, de már alig zavar ha egy lány nő "leminősít" Kép alapján nem tudhatod előre hogy ki milyen a szexben, vagy esetleg teljesen más a személyisége és lehet hogy jó pasi de folyton zavarban van, vagy nem egy lepedőakrobata. Azt mondom hogy akinek a külső számít csupán meg is érdemli a sorsát, mert bizony idővel az a finom puha bőr nem lesz olyan feszes és nő a has és lóg a mell csakhogy lehet hogy akkor a pasi is azt mondja hogy oké akkor nézzünk fiatalabb jobb karban lévő csaj után, mert a külső az ami fontos. Egy szóval fel a fejjel, csak ne görcsölj az ismerkedésre, szervezz programokat a közös érdeklődés egy kapcsolat alapja, én is egyszer úgy jöttem véletlen össze egy lánnyal hogy mikor az én spanyol órám befejeződött az övé kezdődött és valahogy szóba elegyedtünk. Borzasztónak tartom hogy amúgy jófej nők azért bátortalanok mert azt hiszik hogy minden pasinak szilikoncicis és orgiákat bevállaló csaj kell. Végül ez a tinder ez nem társkereső és sosem tudhatod hogy aki a túloldalon reagál ő valódi személy-e vagy nem, abban sem lehetsz biztos hogy nem csak pasi aki szórakozik! Hajrá és no para / depi!
2018. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös és egyben 7-es! Ok, látszik az írásodból, hogy nem egy az értékrendünk, az is értem, hogy nem érzed át a helyzetét (lehet neked nehéz), de azt az egyet nem értem, hogy miért kell ilyen hozzászólást írni ennek a kérdezőnek a kérdése alá????? Maradjon költői, nem is szándékozom ide többet írni, de gondold át mindig az ilyen jellegű mondataid leírása előtt, mennyit árthatsz vele számodra ismeretlen személyeknek, akik nem szimplán csak szexuális tárgyak, hanem érző emberek!!!


Szép napot! ;)

2018. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*6-os voltam.
2018. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tindereztem még, de ez hülyeség, hogy mindenki 185 centis pasast keres. Kb a férfiak 80 % a lehúzhatná magát a wcn akkor. Normális nőket amúgy se az érdekli milyen magas vagy meg a többi szarság. Az összkép a lényeg.
2018. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A tanúlság az hogy HAZUDNI KELL!

Ma már alapvető hogy 180 cm magasnak hazudod magad! És ha olyan az alkatod, akkor 35 évesnek legalább…

Másképp ma már szóba sem állnak veled a mai nők…

Ez az én tanácsom. Én végig éltem ezt a változást. Szörnyű volt látni, hogy azelött ez nem volt így… aztán egy csapásra bejött ez a trend és..

És azt is tudom honnan jött ez a trend de ez hosszú történet lenne…

2018. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!