Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy bizonyos korban gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos korban gáz bevallani hogy még szűz vagy?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért gáz, mert a csajok 98%-a ösztönösen, tudat alatt a tapasztaltságot vonzónak találja egy férfiban.


Ha még senkinek nem kellettél, az jön le, hogy nem vagy vonzó, ezért nekik sem kellesz és hogy valami gond lehet veled. Ha már sokaknak kellettél, akkor biztos minden rendben veled, más nők is vonzódtak már hozzád.


20-22 éves kor körültől öngyilkosság bevallani férfiként ismerkedéskor, hogy még szűz vagy.

2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jön össze akkor marad a hivatásos utolsó te biztos 12 éves vagy takarodj aludni
2019. febr. 7. 17:44
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pl nem ciki. Nekem nem jönnek be az olyan pasik, akinek minden liba kell, csak azért hogy szexelhessen. Igénytelennek tartom és olyannal nem szívesen jönnék össze, akármilyen jó pasi is az illető. Persze az más, ha komoly kapcsolata volt valakinek , vagy próbálkozott komoly kapcsolatot alakítani.
2019. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11


Nőként én azt mondom, hogy pont fordítva. Nekem az a visszataszító, ha valakinek mindegy, csak lyuk legyen, és ráhúz minden jöttment lotyót a farkára. Ha a tapasztaltság ezzel egyenlő számodra, akkor nagyot tévedsz, mert ez egyáltalán nem vonzó. Nyilván nem az az etalon, hogy 24-25 éves pasi szűz legyen, de más az, ha komoly kapcsolata volt, és ott szerzett tapasztalatot.


26N

2019. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 19 től már kamuztam. De szerencsére volt egy szituvamikor is majdnem elveszítettem és ugy adtam be mintha elveszítettem volna.
2019. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? Az lenne gaz, ha letagadnad. Nem szabad soha hazudni annak akit majd megismersz es szeretsz. Elmehetsz hivatasoshoz, ha mar mindenkepp szeretnel tul lenni a szuzessegen a korod miatt, de az azert nem ugyanaz mintha azzal vesztened el akit szeretsz. A gatlasossagot is le lehet kuzdeni, nyugi ismerkedj. Ha valaki elutasitana nincs abban semmi, majd lesz masik, csak nem szabad feladni.
2019. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom
2019. febr. 7. 21:11
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazi szerencsétlen vagy ha 18 évesen sem tudsz felmutatni egy épkézláb kapcsolatot! A társas együttlétet tanulni kell. 24 évesen egy nagy 0 vagy!
2019. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jó most akasszam fel magam?
2019. febr. 8. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!