Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ki az aki korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ki az aki korábban vesztette el a szüzességét mint ahogy azt gondolta volna azelőtt?

Figyelt kérdés
Évek múlva mit éreztél? Megbántad?
2019. febr. 6. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam vele. Az volt betervezve h csak 18 évesen vesztem el a szűzességem, de előbb lett barátom. Nem bántam meg.
2019. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Egészen pontosan 15 és fel éves voltam. Az majdnem gyerek még. És bánom is meg nem is. Akkor úgy éreztem akarom, de szörnyű volt, nem értettem mit szeretnek ebben az emberek. Viszont így volt hasonlítási alapom, tudtam mit nem szeretek és mi nem jó nekem. Utólag visszagondolva igazán várhattam volna még
2019. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
16 éves voltam. Az akkori nagy szerelmem elutasított így a legjobb barátjával összejöttem és vele elvesztettem. Egyrészt igen megbántam mert most vissza tekintve szánalmas viselkedés volt tőlem h ilyen kicsinyes bosszút csináltam bár akkor nagyon is bevállt. Viszont kellemes volt és figyelmes volt velem. És mivel utána is csak ilyen hébe hóba pár hetes kapcsolataim voltak igazából mind1 már. Nagy szerelemmel elveszteni csak kevés lánynak adatik meg. Ha arra vártam volna még 22 évesen is szűz lennék.
2019. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Leghamarabb 16 évesen szerettem volna. Erre 14 lett belőle. De nem bánom mert azóta is együtt vagyunk. 18L
2019. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Igazán érdekes történetek :)
2019. febr. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!