Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hátrányai vannak annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai vannak annak ha egy fiú későn veszti el a szüzességét, későn lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Én sajnos ilyen helyzetben vagyok, 21 évesen.

Ez örökre tönkre teszi az életem? Mert itt annyi rossz dolgot szoktatok írni arról, hogy az ilyeneket egyből észre veszik a lányok hogy tapasztalatlanok, és nem kellenek hosszú távra senkinek emiatt.


2019. febr. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátránya?
2019. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyhén troll gyanús..

Tegnap este is kiiord hogy gáz ha még szűz vagy?

Most meg ez?

Ha tudni akarod nem még nem maradtál le semmiről..

Szerelmet keress ne futokapcsolatot...

2019. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elárulni, hogy szűz vagy, én sem fogom, ha esetleg oda kerülne a sor. A nőknek is megvannak a maguk titkai.


24/F

2019. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as ugye azt tudod, hogy úgyis kiderül első szexnél, hogy szűz vagy?

És akkor ott lesz vége annak a kapcsolatnak, de nem azért mert szűz vagy, hanem azért mert hazudtál.

2019. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Ócska tévhit, hogy minden szűz férfi béna. (Persze nem azt mondom, hogy én mester lennék majd az első alkalommal.) De mikor értitek már meg, hogy attól, hogy valaki sokszor kefélt, azzal még nem kapott érzelmi intelligenciát? A nők emocionális lények.
2019. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan derül ki? Hamar elélvez?
2019. febr. 6. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, hamar elmegy, meg lássuk be a többség azt sem tudja hova nyúljon. És az is gyakori, hogy úgy bestresszel, hogy fel sem áll neki.
2019. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!