Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női hüvely izgalmi állapotba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női hüvely izgalmi állapotban 12-15 cm hosszú, az orvosok szerint, de akkor hogy lehet hogy az itteni lányoknak a 18 cm is tövig megy?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak olyan betegségek pl méh előreesés ami miatt hosszabb lesz a hüvely. De normális esetben hogy lehet hogy itt minden lánynak 18-20 cm hüvelye van?
2019. febr. 2. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Általában egy hüvely hossza szerintem a lány magasságától függ...
2019. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs ilyen összefüggés, és a pénisz méret sem függ a magasságtól.
2019. febr. 3. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg van köze a magassághoz kicsit. 175cm vagyok. Voltam 22 centissel is. (Nem nem kamuzok) eléggé kellemetlen volt de belém fért. Egyik barátnőm meg 154cm és már a barátja kb 14 centisétől is visít és alig megy be.
2019. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggésben a magasság a hüvely méretével. 158 centis barátnőm volt 23! centis farkú sráccal, és 167 centi vagyok, kb nekem is akkora volt a legnagyobb. A pasiknál sincs semmi összefüggés a farok mérete és a magasság között. 192 cm magas exemnek 12 centis volt, barátnőm 23 centis farkú exe meg velem egymagas volt... Persze előfordul, hogy pont alacsony kisfarkút és magas nagyfarkút fog ki az ember, de attól még nincs összefüggésben a kettő.

Mellékesen egyszerű: a hüvely fala rugalmas. Nyúlik.

2019. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
A huvely tagulekony van akobe siman eltunt a 21 cm hosszu szerszamom es van akinem a 2/3a utan mar kezd fajni
2019. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
164 vagyok és a pasimé kb 20 centi és imádom. Plusz vannak pózok pl. állva hátulról ahol nem fér ér hozzám a pasi, 10cm-től beférhet max 5cm... plusz a ki bejárat. Egy gyerek is kifér ott, normál állapotban ujjal elérem a méhszájamat, de a 20 centis :) befér és a legjobb.
2019. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de akkor hogy lehet hogy az itteni lányoknak a 18 cm is tövig megy?"


Úgy, hogy szelektíven olvasol.

2019. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon max a 18cm de inkabb max 16cm az idealis

De a legtobb pozban mar faj inkabb

Viszont szuk vagyok nagyon 3 gyerek utan is 😊

A magassagom 178cm

Szoval a huvelymeret nem fugg ossze a magasaggal

2019. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy bele mászik a pasi a méhszájba.

És nincs összefüggés hogy ki milyen magas

Mert van olyan alacson barátnőm aki egy nagyobb méretbe nyikkanás nélkül bele ül

És van olyan barátnőm aki jól kinőtt a sárból és egy 15-16 centistől megkönnyezik mert fáj neki

L

2019. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban tágul es nyulik vagy nem tudom nekem volt barátomnak 20 centis is azzal sem volt gonnd
2019. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!