Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Lányok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Lányok milyen érzés ha a hüvely 6-8 cm hosszú befelé, akkor pl 18cm hosszú farok mikor bemegy nyomi a méheteket? Fiúk milyen mikor bemegy a hüvelybe 8cm t utánna mi érződik?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem minden lánynak 6-8cm a hüvelymélysége, erről nincs valami sok adat hogy mennyi az átlag. A hüvely pedig tud tágulni, akár két-háromszorosára is hosszba. Szerintem 18cm megfelelő izgalmi állapotban legalább a lányok felének bemenne tövig.
2018. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 cm? :(
2018. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 cm lazán jár a lányokba olyan 15 20 perc szex után egyébként puha rugalmas nagyon mint mindenhol ezt azérzés ugy irja le barátnőm hogy nagyon jó érzés kicsir fura de nwm bírod ki sokáig szoval ezt a nők jobban kitudják fejteni szerintem :D
2018. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Páromnak 18.5 a szerszáma,.imádom. Direkt tövig nyomatom vele hogy elérje a méhszájam,és akkor még kicsit nyomja meg a méhem, nekem nagyon izgató érzés. Fájdalmat sose okoz, kb tágulva olyan 14-15 centi lehetek, de ha nyújtja befér végig, plussz én nagyon csúszós is vagyok mire oda kerülünk
2018. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
A hüvely normál állapotban 5-8 cm hosszú. Izgalom hatására a méh megemelkedik, így a hüvely hosszabb lesz. Így már befér a pénisz. Ha izgalmi állapot nélkül akarnál szexelni a lánnyal, akkor egyrész fájna neki, mert nem csúszna, másrészt könnyen elérnéd a méhszájat, ami szintén nagy fájdalommal járna. Emiatt (is) fontos az előjáték.
2018. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Én 21 cmt is tövig szoktam nyomni. Jól birjàk a lányok. Tágulnak amíg szükséges.


A kisfarkúak példálóznak a hüvely alap nagyságával. Az nem az izgalmi állapot.

2018. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, almodni ejszaka kell👍
2018. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!