Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megtanitani, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtanitani, de úgy rendesen, nyalni?

Figyelt kérdés

Mivel még kicsit fiatalok vagyunk,csak nemrég jutottunk el ahhoz,hogy o kinyaljon.Párszor csinálta,de sajnos nem nagyon ért hozzá.Ma nálla voltam,es így nagyjából ugye jobban láthatott odalent...láttam hogy tényleg próbálkozik felfedezni,meg néhányszir a nyelvével is hozzáért,de én konkrétan nem éreztem semmit.Elötte megujjazott,ami még az elején jó volt,de utánna mindha összeszűkültem volna,és fájt,szóval abbahagyta.

A végefelé mondtam,hogy még csinálja...és elkezdi hogy de ez nem nagyon megy nekem.

Az is lehet,hogy egyszerűen csak nem szeretem a nyalást?amit kétlek,de na.

Ha magamnak csinálom nagyon el szoktam élvezni,csikló izgatás meg fantázia meg ujjazas...de barmi amit o csinal az csak atlagos.

Ha tudtok egy jo tehnikat,amivel ezt neki el tudnam magyarazni,nagyon sokat segítene.

Nemrég valamelyik kérdésnél valaki nagyon részletesen,hosszún és jól leírta,ott utábna mindenki dícsérte...de sajnos nem mentettem rl,ígyhát nincs meg.Ha valaki magara ismer,vagy esetleg tudja miről beszélek... Ne tartsa magaba:)


2019. febr. 1. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, nem tudom, hogy erre a hosszú, részletes leírásra gondoltál-e, vagy másikra, de szerintem érdemes a 9. hozzászólást elolvasni ennél a kérdésnél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2019. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!