Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megtanitani, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtanitani, de úgy rendesen, nyalni?

Figyelt kérdés

Mivel még kicsit fiatalok vagyunk,csak nemrég jutottunk el ahhoz,hogy o kinyaljon.Párszor csinálta,de sajnos nem nagyon ért hozzá.Ma nálla voltam,es így nagyjából ugye jobban láthatott odalent...láttam hogy tényleg próbálkozik felfedezni,meg néhányszir a nyelvével is hozzáért,de én konkrétan nem éreztem semmit.Elötte megujjazott,ami még az elején jó volt,de utánna mindha összeszűkültem volna,és fájt,szóval abbahagyta.

A végefelé mondtam,hogy még csinálja...és elkezdi hogy de ez nem nagyon megy nekem.

Az is lehet,hogy egyszerűen csak nem szeretem a nyalást?amit kétlek,de na.

Ha magamnak csinálom nagyon el szoktam élvezni,csikló izgatás meg fantázia meg ujjazas...de barmi amit o csinal az csak atlagos.

Ha tudtok egy jo tehnikat,amivel ezt neki el tudnam magyarazni,nagyon sokat segítene.

Nemrég valamelyik kérdésnél valaki nagyon részletesen,hosszún és jól leírta,ott utábna mindenki dícsérte...de sajnos nem mentettem rl,ígyhát nincs meg.Ha valaki magara ismer,vagy esetleg tudja miről beszélek... Ne tartsa magaba:)


2019. febr. 1. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A módszer nagyon egyszerű! Beszélgetésnek hívják! Nyalás közben beszélj hozzá! Irányítsd hogyan csinálja!
2019. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha szoktad kézzel izgatni a csiklódat, akkor lehet úgy vagy mint én hogy hozzászokott, hogy nagyon gyorsan csinálom és erősen. Most ha be is feszíti a nyelvét a pasi és gyorsan is csinálja, akkor se lesz olyan... Én speciel utálom ha nyalnak és nem is csinálom. Hüvelyben és popsiban viszont elmegyek pikk-pakk. Nyalástól sose mentem még el, sőt ha nincs bennem dildó vagy nem ujjaznak közben akkor még irritál is. Te tudod, hogy neked hogyan jó, nekem csakis oldalra és gyorsan ujjazással vagy dildóval.
2019. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha előtte ujjazott, pláne ha nem is esett jól, akkor nem lesz jó az orál. Nálam legalábbis így van. Próbáljátok ujjazásos előzmény nélkül és irányítsd, jelezd vissza hogy mi esik jól. Azt is feltétlenül jelezd ha erősebben vagy gyengédebben szeretnéd. Nekem akkor esik legjobban ha mindketten frissen borotváltak vagyunk, ha már van kis borosta akkor óvatosabban kell. Gyakoroljatok sokat mert csak így tudjátok kitapasztalni ha közben visszajelzel. 31/N
2019. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Lágyan húzd szét puncijának ajkait, és figyeld meg a kisajkakat! Ha szeretnéd, lágyan meg is nyalogathatod őket, de ebben a tevékenységedben ne legyen semmi követelőzés, illetve behatolási vágy, legyél valóban gyengéd és izgató! Ezután a puncijának felső részét simítsd kétfelé úgy, hogy megtaláld a csiklóját. Minden egyes nőnek különböző méretű csiklója van, mint ahogy a férfiaknak is más és más a farokmérete. Persze nálunk, nőknél ez nem párosul egymás iránt érzett irígységgel, és természetesen a méret semmi befolyással nincs az élvezet mértékére. A másik dolog, hogy akinek a csiklójából kevesebb látszik, annak általában a fityma alatt több rejlik. 

Amikor megérinted egy nő csiklóját, előtte bizonyosodj meg róla, hogy az ujjad nedves! Megnyalhatod vagy megnedvesítheted a saját puncilevével is. Mindenesetre mielőtt hozzáérsz legyen nedves az ujjad, mert a csikló magától nem nedves és egyébként is rendkívül érzékeny, ha az ujjad száraz, akkor az nagyon fájdalmas lehet. Bár igazából ebben a fázisban még korai a csikló megérintése. Addig még sok „munka” vár rád, hogy izgalomba hozd. Azelőtt még túl kényes pont ahhoz, hogy bevond a játékba. Lassan közelítsd meg a puncit! A nők talán még a férfiaknál is jobban kedvelik ha felizgatják őket. A comb belső oldala az egyik legérzékenyebb pontjuk. Nyalogasd, csókolgasd, rajzolgass rá a alakzatokat a nyelved hegyével vészesen közeledve a puncijához, de az utolsó pillanatban kalandozz másfelé. Ezzel azt érheted el, hogy ő fogja siettetni a dolgot: bárcsak hozzáérnél már féltett kincséhez. 

Most nyald a hajlatot, ahol a combja és a puncija találkozik! Arcoddal simogasd meg a szőrpamacsát - ha nincs, akkor annak helyét! Síkos ajkaiddal simítsd végig a vágatát anélkül, hogy belenyomnád tovább izgatva őt. Ha a nődnek nincs ellenére a popsijának kényeztetése, akkor minden további nélkül nyald végig a popsivágatot is, a lyukánál kicsit elidőzve, de ne hatolj be a nyelveddel a hátsó nyílásba!

Néhányszor végégjárhatod nyelveddel a puncija felső régióitól egészen a popsilyukáig. Amikor ezeket végigcsináltad, akkor elértél arra a pontra, mikor kedvesed felpattan a székéből, és teljesen felizgulva többet akar majd tőled. Ekkor az ajkaidat formáld a puncivágatához! Lágyan kezdd el csókolni, mintha ugyanezt a szájával tennéd, majd egyre erőteljesebben csókold!

Most használd a nyelvedet! Válaszd szét a szeméremajkait és mikor szétnyíltak, a nyelveddel járd végig a puncijának rétegeit! Kezeiddel lágyan nyisd szélesebbre a lábait! Akármit is csinálsz egy nővel, amikor ki akarod nyalni a punciját, azt gyengéden tedd! 

Most a nyelveddel dugd meg! Ez különleges érzés lesz neki, és a végletekig felizgatja majd, mert valószínűleg ekkora már a csiklójának izgatását is kívánni fogja. Próbáld ki, ha a csiklója már kemény, és a bőr alól szemmel láthatóan kiáll, mintha egy kis hímtag lenne, akkor gyengéden elkezdheted nyelveddel kényeztetni. Ha még mindig nem látszik belőle több, mint a kezdetekkor, akkor még egy kis izgatásra vár a rejtekhelyén. Tehát kezdd el a csiklót fedő bőrt nyelveddel végégszántani, és próbáld meg azon keresztül érzékelni a csikló állapotát. Valószínűleg könnyedén érezni fogod. De ha nem is érzed a pici gyöngyszemet, akkor is előhozhatod az őt fedő bőrredő nyalogatásával. Nyald kissé erőteljesebben, és nyelveddel kicsit nyomd a bőrt felülről lefelé!

Gyengéden húzd szét a szeméremajkakat és nyelveddel kicsit legyintsd meg a csiklót, akkor is, ha még nem bújt elő rejtekéből! Aztán tedd ugyanezt, de gyorsíts a tempón! Ettől partnered lábai megremegnek majd. Amikor úgy érzed, hogy a nő egyre közeledik a beteljesedés felé, akkor száddal formálj O-betűt, és zárd a csikló köré, mint egy nagy burkot! Kezdd el gyengéden szopogatni, de arra ügyelj, hogy az ajkad és a nyelved sose legyen száraz! Közben figyeld partnered arcát, hogyan reagál a tevékenységedre. Ha látod, hogy el bírja viselni a peckének szopogatását, akkor kissé beleerősíthetsz, de hangsúlyozom, hogy csak gyengéden. Amennyiben élvezi, akkor tovább erősíthetsz. Mozogj vele együtt! Ha megemeli a csípőjét közeledő orgazmusa jeléül, emelkedj te is vele, semmiképpen ne gátold a mozgását, próbálj a csiklón maradni, és közben ne birkózz a nővel! Tarts ki, és ne hagyd kicsúszni az ajkaid közül! Ekkor valószínűleg ilyesmiket fog mondani, hogy: „Ne hagyd abba! Soha ne hagyd abba!” 

Ezeknek a mondatoknak természetesen oka is van. A legtöbb férfi túl hamar abbahagyja. Ugyanúgy ahogy a szopást, ezt is érdemes tanulni, és érdemes megtanulni jól csinálni. Ismerek olyan férfit, aki kefélés terén pocsék, egyszerűen pocsék, nincs rá más szó. De úgy tud puncit nyalni, mint senki más. Így sosincs problémája a partner-találással. A lányok omlanak utána. 

De térjünk vissza a puncinyalási leckénkhez! Egy másik dolog is van, amivel felerősítheted szíved hölgyének élvezetét. Miközben ő élvezi a puncinyalási tehetségedet, a punciját ujjazhatod is. Előtte, közben vagy utána. Én személy szerint azt kedvelem legjobban, amikor partnerem először puncimat dugja egy, majd két ujjával, aztán a jól benedvesített ujjával a popsilyukamat kezdi izgatni, de csak a bejáratánál. A legvégén pedig úgy, hogy egyik ujja a puncimban van ameddig csak lehet, a másik a popsim bejáratát simogatja, de egy-két centinél nem hatol beljebb oda. 

2019. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
# 4, nekem ez maga a horror. Nyelvvel megdugni? Tudod hol van a G pontunk? Qrvára semmit nem lehet érezni belőle és irritáló is, a combomat meg ne nyalogassa már, abba senki semmi élvezet. Nálam úgy lenne kuka a pasi ahogy van, de, vagy fél perc után mondanám, hogy tedd már meg bmeg.
2019. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

#5 Nem vagyunk egyformák.

Ezt nem kell mimd véghez vinni. Csk ami jól esik.

2019. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Mellesleg igen, pontosan tudom hol van G pontunk. A hüvelyben a hasfelöli oldalon kb 1 fél 1 újnyira.

#4 voltam.

2019. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi hülyeséget! Keress inkább egy igazi pasit ehelyett a nyomi helyett! Idővel úgyis rájössz magad is, csak addigra már egy csomó időt elpazaroltál erre a bénaságra!
2019. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
# 6, akkor csak kíváncsiságból: te érzel vmit ha nyelvvel próbálnak meg dugni? Mert én semmit, csak zavar.
2019. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

"Keress inkább egy igazi pasit ehelyet a nyomi helyett! Idővel úgyis rájössz magad is, csak addigra már egy csomó időt elpazaroltál erre a bénaságra!"


Eljutott a tudatodig, hogy "még kicsit fiatalok vagyunk,csak nemrég jutottunk el ahhoz,hogy o kinyaljon"?


Gondolom, te mindjárt az első néhány alkalom után profi voltál orális szexből, igaz? xD

2019. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!