Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti meginnátok egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti meginnátok egy kis pohár spermát?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

#9 Ami a szívemen az a szàmon. Nem támasztottam alá semmit, tanulj szöveget értelmezni. Ha gondolod kifizetem!


[link]

2019. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg egy ember nem tud 0%-ra lepontozni. Ahhoz kettő kell.
2019. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy nem iszok meg egy pohár spermát, valóban nem prűdség. nem a saját élvezetemre szpok, mert olyan finom lenne, hanem hogy a pasinak örömet okozzak. ha nem szpom a péniszét, miért innék spermát?
2019. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
23%

Maradjunk annyiban, hogy ha a sperma megivása már gondot okoz és elképesztő undort képes kiváltani egyesekből, akkor azok az illetők ne lepődjenek meg rajta, hogy hamar ellaposodik a szexuális életük és emiatt elhidegül a kapcsolatuk is.

Teljesen mindegy az, hogy a sperma pohárban van, vagy beleélvez a szátokba a szerelmetek. Önző dolog, szerintem, ha nem nyelitek le. Ti lennétek az elsők, akik elkezdenének tiltakozni, ha a szerelmeteknek már nem lenne kedve kinyalni a puncitokat. Ahhoz is hozzá kell szokni, de egy férfinek örömet okoz ha boldoggá teheti a barátnőjét és szívesen kinyalja a barátnőjét. Fordítva miért nem megy? Miért csak a férfiak hozhatnak "áldozatot" szex terén?

Majd ehhez is nyisd meg a Google-t, mielőtt válaszolnál nekem!

2019. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
ha szpok, mindig lenyelem a spermát, de pohárból nem innám meg. és teljesen más a kettő, mivel más szituáció. még egyszer mondom: az egyikkel örömet okozok, a másiknak semmi értelme.
2019. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Én igen, izgat is a dolog, már próbáltuk is ki párommal :)
2019. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%
Jobb, ha egyből szájba élvez, nem értem minek ehhez a pohár
2019. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

"Semmit se adnak bele a szexbe aztán csodálkoznak hogy ők se tudnak kielégülni."


Szívesen megnézném, hogy te, aki ezek szerint nem vagy ennyire prűd vagy maradi ilyen téren, mekkora szexuális gyönyört élnél át, ha meginnál egy kis pohár spermát, hüvelyváladékot vagy menstruációs vért. xD

2019. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kölcsönös orálnak a pohárból való spermaiváshoz?
2019. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
A pohár úgy jött ide hogy a kis kérdező fiú (12 éves) nem tudott mit kérdezni és azt hitte hogy ha ott hokizik a gép előtt akkor ilyen kérdéstől beindulnak a csajok.
2019. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!