Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak lepukkantabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak lepukkantabb kocsmákban olyan nők, akik akár 1 pohár borért kielégítenek szájjal?

Figyelt kérdés
Oké hogy ezek nem olyan nők akikért bolondulnak a férfiak, de tüzet oltani moslékos vödörrel is lehet.

2015. jún. 19. 17:10
 1/8 Pszt! ***** válasza:
Mi az, hogy szájjal? :D Ínnyel apukám, ínnyel :D Mert már foguk nem igen van, mert minek? :D
2015. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja jó :D
2015. jún. 19. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább tutira nem fogaznak. :D
2015. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aladar12 ***** válasza:
igen, csak ehhez ismerni kell az ottani embereket és tudni kell, hogy pontosan ki az.
2015. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Vágy lassú tánca válasza:
Sajnos vannak,de aki ilyen nőket keres vagy kapcsolatot létesít velük,nos ők sem Oxfordon végeztek az tuti...
2015. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valakinek van itt amúgy személyes tapasztalata is?
2015. jún. 19. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
" tüzet oltani moslékos vödörrel is lehet " sírok rajtad ember :D ge ci nagy arc lehetsz, és egy kanos állat, annyit tudok tanácsolni, hogy mindenféleképpen húz kotont még ha csak le is szivatyuz, mert ha nem másnap mehetsz penicilinért jó esetben...
2015. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz 7-es :D Fél éve a nemi életem a jobb kezemet jelenti, p*nát csak pixeleset látok már jó ideje.. :D Amúgy nem terveztem hogy erre vetemednék, maximum végső megoldás lehet, ha részeg vagyok én is. Amúgy se vagyok kocsmába járó típus.
2015. jún. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!