Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kerülök egyre távolabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülök egyre távolabb a szexuális élettől?

Figyelt kérdés
Sohasem volt párom, nem voltam túl sikeres a nőknél. Persze akkor még hittem a majd idővel úgyis jönni fog kijelentéseknek. Nem jött, sőt azt érzem, hogy ahogy telik az idő egyre messzebb kerülök. Illetve már nem is olyan pozitívan tekintek erre, így 30 évesen már annyit keresgéltem, hogy már unalmas. Furcsa módon a szexre már nem várakozok, inkább valami rossz és veszélyes dologként gondolok tudat alatt.
2019. febr. 1. 07:18
 1/3 alonelyman ***** válasza:
45%
Azert mert annyira töketlen és gyáva vagy,hogy nem mersz elmenni egy normális lakásos prostihoz inkább szenvedsz!
2019. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha suta vagy és nem mersz kezdeményezni ne várd a csodát
2019. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se, és 21 vagyok csak szerencsére, ma voltam egy ilyen csoportos megbeszélésen, előttem ült egy lány és olyan szép szemei voltak mindig próbáltam figyelni, meg úgy tökre aranyos is volt, nem volt bomba de nekem nagyon tetszett, csak nem mertem neki semmit mondani, utána sem, csak gondolkodtam hogy milyen jó lenne megmondani neki... Szóval ez a probléma itt, de én biztosan nem leszek bátrabb szóval itt bekell látni hogy ez van, luzernek születtünk
2019. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!