Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan szexuális élményetek, ami nagyon pozitívan megmaradt bennetek, és vágytatok rá, hogy újra átéljétek, de többé nem volt rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Mi volt ez a konkrét dolog ?
2019. jan. 31. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Volt
2019. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pozitív élmény volt a szüzességem elvesztése. Nem ez volt a legélvezetesebb, de mivel ez volt az első, nekem nagyon különleges volt.
2019. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két érett, 50-es férfival szexeltem egyszerre, felváltva bennem voltak, eszméletlen izgató volt, nagyon élveztem.
2019. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Egy ismerősöm elintézte, hogy beengedjenek 16 évesen egy 18 + szórakozóhelyre. Ott rövid időn belül egy 43 éves olasz pasi odajött, elkezdtünk beszélgetni. Jól is nézett ki, de a dumája jött be nagyon ahogy igyekezett levenni a lábamról, meg ahogy hozzámért időnként. A nevemet sem akartam elmondani és úgy semmit magamrol. Nem is mondtam. De így nagyon viccessre sikerült a beszélgetes :D Minden kérdésre valami nagyon abszurd választ adtam, ami teljesen hihetetlen volt :D ezen ő remekul szórakozott :D Jól éreztem magam vele nagyon. Úgyhogy nem volt ellenemre mikor megcsókolt. Úgy 1,5-2 óra ismeretség után már az ágyában voltam. Annyira nagyon élveztem a szexet vele. Reggelig ott voltam, addig többször volt szex minden formában. Ő volt az első aki a popsimba is tette a farkát. Olyan szép farka volt, hogy élveztem, a szopást is nagyon. Sokkal jobban éreztem, hogy élvezi ha szopom, mint előtte és utána eddig bármelyik srác akivel voltam együtt. Nagyon jó élményeim vannak arról az estéről. Az éjszaka folyamán többször próbálta kiszedni belőlem legalább a nevem. De semmit nem mondtam el magamrol neki. Reggel eljöttem tőle míg ő aludt. Azóta nem láttam. Nagyon szívesen lettem volna még vele többször, de egyrészt akkor reggel mikor felkeltem eléggé cikinek éreztem az egészet és el akartam gyorsan menekülni, másrészt tudtam, hogy családja van, csak üzleti úton volt Pesten. Bár tudom, hogy gyakran jön és tudnám is hol keressem, de nem fogom,pedig sokszor eszembe jut és jó lenne újból azt érezni amit akkor .
2019. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsó válaszoló biztosan egy férfi. Kiragadtam a két részletet a történetéből, ami tökéletesen elárulja, hogy nem nő írta a történetet és úgy kitaláció az egész ahogy van:

"Ő volt az első aki a popsimba is tette a farkát."

"Olyan szép farka volt, hogy élveztem, a szopást is nagyon."

2019. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

10 év után újra találkoztunk az exemmel.

Annyira meg sosem volt jó a szex sem vele sem mással, mint azon az estén.

Minden percét élveztem, és szeretném újra atelni. Mindennél jobban vagyom rá.

Ő is akarja, viszont már férjnél vagyok, így ez csak egy emlék marad.

2019. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 éves koromban a ballagásom napján lefeküdtem a félig török osztálytársammal ugymond búcsú jelleggel. Neki volt a legnagyobb. Kb egy jó huszasnak tippelném és még vastag is volt. Ballagás után az egyik teremben szexeltünk és annyira élveztem a szexet is meg azt h bármikor rajtakaphatnak minket h szívesen megismételném. De hát ő elment vissza Törökországba az apjához és már rég nem vagyok középiskolás :D 22/L
2019. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!