Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 eves fiunak a szuzessege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 eves fiunak a szuzessege elvesztese utan mennyi idobe telik mig hosszu ideig tud szexelni? S nem megy el 2 perc utan

Figyelt kérdés
A parom 4 honapja velem vesztette el a szuzesseget, de ha egy hetig nem csinaljuk az elso 4 alkalomkor par perc a max. Bar en eleg gyakran szeretem csinalni, de soha nem eleg hosszu.
2019. jan. 31. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én az első alkalommal is sokáig bírtam, mert előtte maszturbalassal már kifejlesztettem egy alapszintű orgazmuskontroll-képességet. Szóval szerintem ez egyéni alkalmasság kérdése főleg, meg akarás késése. Pusztán az idômulassal nem biztos hogy javulni fog.
2019. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez elég emberfuggo. Pl mikor én a barátnőmmel először együtt voltam, akkor kb tíz perc alatt mentem el, de a másodiknál már simán bírtam a húsz percet, volt mikor hamar elmentem, és volt, mikor még tök soka. Ez nem időhöz viszonyított. Ez pózhoz, felizgultsaghoz, mikor szexel tetek utoljára, milyen lelki allapota (kedve) van stb:.


Meg persze attól is, hogy kicsoda az illető, mindenki másmilyen...

2019. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

10-20 év...

Utána már merevedési zavarai lesznek...😂

2019. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Emberfuggo. En 16 evesen vesztettem el de sose voltam gyorstuzelo. Tehat kb 15-20perc kell
2019. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a maszturbációval hozzászokott a gyors tüzeléshez. Gyors recska, gyors élvezet.

Amikor pár napig nem szexeltek, maszturbációval gyakoroljon, hogy húzza el sokáig, 20 percig mondjuk. Pár hónap alatt talán már lehet változás így.


Illetve mikor beteszi higgadjon le és uralkodjon magán jobban. Betolja, fujja ki magát, nyugodtan lélegezzen, lassú tempóban pimpáljon! Olyan pózokban csináljátok, ami a neki nem annyira izgató, neked viszont igen.

Tegye beléd és nyugodtan beszélgessetek kicsit, szokja, hogy nem kell ezt túlizgulni.

2019. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egymás után négyszer két perc alatt?
2019. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó későn kezdtél bele, csoda hogy egyáltalán elveszítetted a szüzességedet. Nagy szerencséd volt, az a pasi aki még 24 éves korában is szűz, már tényleg minimális eséllyel rendelkezik hogy legyen barátnője és lefeküdjön vele.
2019. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nála ez pont forditva ment eleinte sok idő kellett hogy el tudjak menni 1 óra ilyenek. Mostmeg 10 perc.xd
2019. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam vilagosan, a baratomrol beszeltem, aki szuz volt, nekem o a harmadik.
2019. jan. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!