Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezeken a sex chatas oldalakon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeken a sex chatas oldalakon ha egy nőt el hívok gruop chatra és ki írja hogy 15 token perc akkor ahogy én el indítom egyből le is vesz 15 darabot vagy külön minden minden percbe?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy elindítottad, egyből leveszi a 15 tokent. ha eléred a 61 másodpercet, még 15-öt levesz.
2018. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán értem miről beszélsz a kérdésedben, de az ilyen oldalak úgy működnek, hogy minden megkezdett perc számít. Tehát, ha mondjuk 70 másodpercig nézed akkor 30 tokent fog levenni, nem pedig 17,5 tokent.
2018. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek a szex chat-es oldal, ha a nőkkel élőben is lehet foglalkozni? Sose értem meg, hogy miért költenek ilyen szarokra, mikor jobb egy leányzót felszedni és nem csak nézed, hogy magával játszik, hanem te csinálhatod neki és még kiverned sem kell.
2018. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!