Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok próbálkozott már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok próbálkozott már be azonos nemű?

Figyelt kérdés

Én is hetero vagyok. Nálatok próbálkozott már be azonos nemű? Bárhol, akár utcán vagy facen.

Mit mondtatok? Elgondolkodtatok rajta?

Nem kellemetlen?



2019. jan. 31. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Neten is többször, klubban is többször. Rákérdeznek, nemet mondok, és lezárom itt a beszélgetést.

Kellemetlen kicsit, bár megértem, jól nézek ki :D

2019. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért utolsó, őszintén: csak hízeleg az embernek ha saját nemének is bejön, hiába nem akar tőlük semmit.
2019. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12. Persze, de attól még kellemetlen is.
2019. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyedül voltam egy előadáson, és odajött egy srác.


Akkor nem is vettem a lapot, válaszoltam neki, és arrébb mentem. Órákkal később jöttem rá, hogy ő ismerkedni jött oda.

2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy buliban. Hát eléggé meglepődtem.


L

2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Lány vagyok nekem még jobban is hízelegne ha egy lány mondja hogy bejövök neki. Nem azért mert érdekelnek a lányok de egy pasi sokkal könnyeben mondja egy lányra hogy jó nő, mi lányok viszont sokkal szigorúbban nézzünk egymásra. :DD

2019. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Nálam egy régi ismerős lett egyre gyanúsabb. Azt sejtettem, hogy leszbikus lehet, barátkoztam vele addig is, nem volt vele gond. Aztán egyre gyanúsabb lett a dolog és szépen leépítettem vele a kapcsolatot. Nem a leszbikusság zavart, mert attól megmaradt volna a barátság. De nem szerettem volna én tőle semmit és így jobbnak láttam szép lassan megszakítani vele a kapcsolatot.
2019. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"nincs-e kedvem szexelni? Mikor kérdeztem, hol vannak a lányok"

Édes naivitás. :)


Nálam egy volt általános iskolai osztálytársam próbálkozott be gimis koromban. Ő kiment külföldre, de megbeszéltük MSN-en, hogyha hazajön majd beülünk dumálni valahova, meg elmegyünk fagyizni. Lehet utóbbit célzásnak vette :D, mert megkérdezte, hogy csókoloztam-e már lánnyal. Én mondtam, hogy nem, és kérdezte, hogy nem is szeretnám kipróbálni? Monndtam, hogy konzervetív heteró vagyok, de nem ítélem el a leszbiket. Ő akkor még nem vállalta fel, hogy az, ma már együtt él egy idősebb nővel Angliában.


Meg volt egy másik, vállaltan leszbi ismerősöm, akivel a baráti ismerkedés elején közöltem, azt amit a fenti lánnyal, nem sértődött meg.

2019. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!