Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok próbálkozott már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok próbálkozott már be azonos nemű?

Figyelt kérdés

Én is hetero vagyok. Nálatok próbálkozott már be azonos nemű? Bárhol, akár utcán vagy facen.

Mit mondtatok? Elgondolkodtatok rajta?

Nem kellemetlen?



2019. jan. 31. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem. Nincs velük bajom, úgyhogy maradjon is így.
2019. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozott, nem volt kellemetlen. Megmondtam neki hogy mint embert kedvelem, de csak a pasikhoz vonzódom. Továbbra is barátok maradtunk-ő meg azóta talált magának egy helyes csajt, boldogok együtt.
2019. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozott igen, buliban. Megmondtam neki hogy en a pasikat szeretem.
2019. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Annyira azért egyik sem bátor hogy odajöjjön hozzám :D Szerencsére
2019. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem kellemetlen..2019 van,nem középkor,senki nem agresszivan közelit,es manapsag nem lehet tudni ki mire játszik..egy kérdés es egy válasz azt kész..mindenki eldönti,hogy kiprobálja vagy udvariasan elutasitja azt kész
2019. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekkorunkban horgásztunk és egy idősebb férfi odajött, szexújságokat mutatott (akkoriban csempészárunak számított) és amíg nézegettük, fogdosott. Jött többször is de akkor már nem érdekelt az újságja és kitértünk előle. Nem okozott semmilyen lelki törést. Egy villamos megállóban is jött egy negyven körüli, már sötét volt, hogy nincs-e kedvem szexelni? Mikor kérdeztem, hol vannak a lányok, közölte, hogy vele. Sikerült elhajtanom, de be voltam tojva. Egy rohadt lélek nem volt a környéken. 15-16 éves lehettem.
2019. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Azért egy pedofil , meg egy meleg nem ugyanaz a kategória...
2019. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Boszorkány_ ***** válasza:
41%
Volt már rá példa. 20l
2019. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Egy fürdőben. Menekültem és soha többet nem mentem oda.
2019. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Neten többször is. Lerendeztem annyival, hogy bocs, de a másik kapura játszok.
2019. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!