Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fogadjam el a tényt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a tényt, hogy nem lesz vele részem orális szexben?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, szexuális életet kb 1 éve kezdtünk el élni. Nekem ő vette el a szüzességem, neki már voltak előttem rövidebb kapcsolatai. Jó a kapcsoltunk, nagyon jól kijövünk egymással, a szex is elég jó, viszont nagyon hiányolom belőle az orális szexet.

Azzal, hogy adjam, nincs problémám, viszont nem csinálom, mert tudom, hogy nem lesz viszonzás és így nincs kedvem.

Már elég régóta fantáziám az, hogy kinyaljanak, ezért kicsit bántott, amikor elmondta, hogy ő ezt nem csinálja, mert nem szereti se a szagot, se az ízt. Mivel ez kb. az szüzességem elvesztése után egy hónappal történt és minden új volt nekem, úgy voltam vele, hogy sebaj, máshogy is kényeztethet engem. Viszont azóta ez elég nagy frusztrációvá nőtte ki magát, hiába van szinte minden alkalommal orgazmusom szex közben, utána van egy elégedetlenség, mert nem kaphatom meg azt, amire vágyom.

Elmondtam már neki, hogy ez a vágyam, de nem kértem, hogy csinálja, mert rosszul éreztem volna magam, hogy olyan dolgot kérek tőle, ami neki nem jó. Egyszer megpróbálta magától, de csak egyet-kettőt nyalt bele, aztán nem csinálta tovább.

Egyébként elmondása szerint az ex nőivel is kipróbálták a dolgot, de egyiknek se bírta csinálni.

Engem elég frusztrálttá tesz ez a tartózkodása, mert kicsit úgy érzem magam miatta, mintha undorodna tőlem, pedig rendszeresen tisztálkodom és mindig simára borotválom neki.

Viszont valamennyi bűntudat és harag is társul (önmagam irányába) a frusztráció mellé, hogy miért nem tudom elfogadni, hogy nem lesz nyalás, mert az, hogy valaki számára kellemetlen a punci szaga és íze, szerintem egy érthető indok. Nem is nagyon akarom megkérni rá, hogy csinálja, félek, hogy esetleg megundorodik tőlem, ha erre venném rá.

Amúgy nem értem, hogy mostanában miért vagyok annyira rákattanva erre a nyalás témára, pedig eddig egész jól kezeltem. Szeretném végre elfogadni a tényt, hogy ez nem lesz része a szexuális életünknek és megnyugodni. Nem akarom, hogy esetleg erre menjen rá a kapcsolatunk. A megcsalás szóba sem jöhet, elhagyni nem akarom.


2019. jan. 31. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%

Ez a nem csinálom, mert nem kapom vissza dolgot eleve nagyon gáznak tartom. Én azért csinálom, mert kényeztetni szeretném, nem azért, hogy utána én is le legyek cirbnatva.

Kellemetlen ízek, szagok? - kinek mi. Nem lesz nehéz olyan pasit találni, aki élvezi neked megadni, sőt... szerintem a srácodnak meg adjál egy marék aprót és küld el addig fagyizni

2019. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"Ha valóban szeretne akkor megtenné neked!"

Ez nem ilyen egyszerű! Nyilván megtenné ha kérnéd, mert ezt állítod, de ha nem élvezi ő is, akkor neked sem jó. Biztos van más baj is a kapcsolatotokban, de egyelőre csak ezt tudod megfogalmazni. Majd rájössz te is, hogy nem egymásnak lettetek kitalálva.

2019. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látom nem bírta valaki elviselni az igazságot és töröltette az első válaszomat (gondolom provokatívként jelentette).

Semmi baj, leírom még egyszer, de ezúttal finomabban fogalmazok:

Amikor a nők panaszkodnak, hogy a férfi nem nyalja ki őket, mert nem szereti a punci szagát és ízét, azt itt sokan önzőségnek nyilvánítják. De fordított esetben ez már nem így van. Ha egy nő nem akarja orálisan a szájával kényeztetni a férfit, mert nem szereti a pénisz szagát és ízét, és az orális szex hiánya miatt a férfi panaszkodik, akkor nincs igaza a férfinak, mert a nő így döntött és ezt el kell fogadnia mindenkinek.

Hölgyek, és urak, önök szerint rendben van ez a kettős mérce?

2019. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Utolsó, te elolvastad a kérdést rendesen? "Azzal, hogy adjam, nincs problémám" Van ám benne egy ilyen rész, biztos nem vetted észre. Szóval kivételesen nem nem arról van szó, hogy a nők önző dögök.
2019. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Utolsó, te elolvastad a kérdést rendesen? "Azzal, hogy adjam, nincs problémám" Van ám benne egy ilyen rész, biztos nem vetted észre. Szóval kivételesen nem nem arról van szó, hogy a nők önző dögök."

Elolvastam. A kérdező azért panaszkodik, mert a párja nem szereti kinyalni őt és a kérdése végén már azt is felveti, hogy emiatt tönkremehet a kapcsolatuk. Most a kérdező pasija az "önző dög".

Én arról írtam, hogy ha ez fordítva történne (a kérdező férfi lenne és amiatt panaszkodna hogy nem szopja le a barátnője), akkor a kérdezőt szidná mindenki. Szövegértés nem megy, vagy nem voltam elég érthető?

2019. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Akkor bocs, én vagyok hülye, de így sem értem miért szidná bármelyik esetben is a kérdezőt mindenki? Egyszerűen nem passzolnak össze a párjával. Mindegy melyikük a férfi és melyikük a nő szerintem. Milyen kettős mércéről beszélsz? Nekem pont az jön le, hogy te nem egyformán kezeled a két nemet.
2019. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!