Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fogadjam el a tényt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a tényt, hogy nem lesz vele részem orális szexben?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, szexuális életet kb 1 éve kezdtünk el élni. Nekem ő vette el a szüzességem, neki már voltak előttem rövidebb kapcsolatai. Jó a kapcsoltunk, nagyon jól kijövünk egymással, a szex is elég jó, viszont nagyon hiányolom belőle az orális szexet.

Azzal, hogy adjam, nincs problémám, viszont nem csinálom, mert tudom, hogy nem lesz viszonzás és így nincs kedvem.

Már elég régóta fantáziám az, hogy kinyaljanak, ezért kicsit bántott, amikor elmondta, hogy ő ezt nem csinálja, mert nem szereti se a szagot, se az ízt. Mivel ez kb. az szüzességem elvesztése után egy hónappal történt és minden új volt nekem, úgy voltam vele, hogy sebaj, máshogy is kényeztethet engem. Viszont azóta ez elég nagy frusztrációvá nőtte ki magát, hiába van szinte minden alkalommal orgazmusom szex közben, utána van egy elégedetlenség, mert nem kaphatom meg azt, amire vágyom.

Elmondtam már neki, hogy ez a vágyam, de nem kértem, hogy csinálja, mert rosszul éreztem volna magam, hogy olyan dolgot kérek tőle, ami neki nem jó. Egyszer megpróbálta magától, de csak egyet-kettőt nyalt bele, aztán nem csinálta tovább.

Egyébként elmondása szerint az ex nőivel is kipróbálták a dolgot, de egyiknek se bírta csinálni.

Engem elég frusztrálttá tesz ez a tartózkodása, mert kicsit úgy érzem magam miatta, mintha undorodna tőlem, pedig rendszeresen tisztálkodom és mindig simára borotválom neki.

Viszont valamennyi bűntudat és harag is társul (önmagam irányába) a frusztráció mellé, hogy miért nem tudom elfogadni, hogy nem lesz nyalás, mert az, hogy valaki számára kellemetlen a punci szaga és íze, szerintem egy érthető indok. Nem is nagyon akarom megkérni rá, hogy csinálja, félek, hogy esetleg megundorodik tőlem, ha erre venném rá.

Amúgy nem értem, hogy mostanában miért vagyok annyira rákattanva erre a nyalás témára, pedig eddig egész jól kezeltem. Szeretném végre elfogadni a tényt, hogy ez nem lesz része a szexuális életünknek és megnyugodni. Nem akarom, hogy esetleg erre menjen rá a kapcsolatunk. A megcsalás szóba sem jöhet, elhagyni nem akarom.


2019. jan. 31. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
De honnan tudja, hogy milyen a puncid íze és illata, ha sosem nyalt még ki? Más férfi alig várja, hogy végre belefúrhassa az arcát, ő meg nem szereti? Főleg, hogy te még fiatal vagy, ezért valószínűleg olyan selymes, mint egy babáé (részemről nincs is selymesebb dolog ennél). Hát nemtudom, nem akarok találgatni, hogy mi baja a pasidnak, azt inkább rádhagyom.
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Elso kapcsolatod uh valoszinuleg nem fog orokke tartani majd a kovetkezo kinyal rendesen
2019. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

2-esnek szerintem igaza van. Ha még nem próbálta a tiedet, akkor honnan tudja, hogy veled milyen lenne?


Úgy látszik nem elég önzetlen, hogy ha Neked ez a vágyad, akkor megadja.

2019. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

"2-esnek szerintem igaza van. Ha még nem próbálta a tiedet, akkor honnan tudja, hogy veled milyen lenne?


Úgy látszik nem elég önzetlen, hogy ha Neked ez a vágyad, akkor megadja."

Köszi, hogy alátámasztottad a válaszoddal az első válaszomban leírt állításaimat azzal, hogy önzőnek minősítetted a kérdező párját, mert nem szereti a nyalást. Ha a kérdező férfi lenne, és amiatt panaszkodna, hogy nem szeret szopni a barátnője, azt is önző dolognak tartanád?

2019. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es: Onnan, hogy már belenyalt egyszer-kétszer.
2019. jan. 31. 16:51
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Ahhha. Hát akkor valsz. csak nem passzoltok össze. Nekem is volt már, hogy volt olyan punciillat és íz, ami nagyon idegenül hatott rám és volt olyan, amit imádtam. Nőknél is van olyan, hogy némelyik farok ízlik, némelyik nem.
2019. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja, hát ezt eddig nem mondtad kedves kérdező. Akkor valamennyire megértem a párodat.

---------------------

Igen, azt is önzőségnek gondolnám. Ha eléggé szeretik egymást, akkor olyat is megcsinál néha az ember, ami ugyan neki nem jó, a de a másikat boldoggá teszi.

2019. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, de rossz szagú puncival még nem volt dolgom. Igaz, mindig fürdés után nem sokkal csinálom, mert természetes, hogy pár órán belül lesz szag, mind a két nemnél. Én kimondottan szeretek nyalni, és különösebben nem zavar, ha nem viszonozzák az orált.
2019. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, hát ezt eddig nem mondtad kedves kérdező"


De igen, leírta, csak ezek szerint átsiklottatok felette:


"Egyszer megpróbálta magától, de csak egyet-kettőt nyalt bele, aztán nem csinálta tovább."

2019. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Ne fogadd el a tényt, hogy nem nyal neked! Ha valóban szeretne akkor megtenné neked!
2019. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!