Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a főnök - alkalmazott viszonyban?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki lefeküdt a saját főnökével? Mesélnétek róla milyen volt, adódtak-e belőle problémák stb.
2019. jan. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbàld ki és megtudod.
2019. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Sokáig titkoltuk, de imádtuk egymást. Mindketten függetlenek voltunk, 16 év korkülömbség van köztünk.

Probléma: ő külföldi, én magyar. Ő egy nagy családi vállalkozás főnöke, én csak a munkása voltam.

Következmény: terhes maradtam, haza költöztem, de ő utánam jött, most várjuk a kislányunkat májusra. A családja mindent el követ, hogy szét szedjenek, de szeretjük egymást. Bevallom nekem nehéz, de kitartok mellette, bármi áron. Viszont vissza nem mentem még hozzá, ő volt nálam hosszabb ideig. Most ugy van februárban megyünk ki együtt, addig remélem a családja is bele törődik valamennyire.

2019. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt belőle probléma.

2 éve szexelunk. Diszkréten megoldjuk.

2019. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!