Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írjak a főnöknek? Nem tudom...

Írjak a főnöknek? Nem tudom mikor kell mennem legközelebb dolgozni.

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdtem egy új munkahelyen. Azt mondta a főnök, rugalmas munkaidőm lesz a próbaidő alatt. Eddig szólt ha mennem kellett, pénteken viszont alig volt bent, nem tudtam rákérdezni a következő hétre, most viszont nem tudom holnap mennem kell-e egyáltalán. Az tudom,hogy ő megint nem nagyon lesz bent. Illetlenség lenne írni neki ma? Vagy mit csináljak?

Én vagyok egyedül alkalmazott ott, úgyhogy nem is tudom mástól megkérdezni.



2018. dec. 9. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen írj rá, ha normális még értékeli is az ilyesmit.
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
hany eves vagy.. "ha valamit nem tudsz akkor kerdezz. de komolyan, ket ember kozott levo kommunikaciobol szerinted mi baj lehet. mindenkepp irj neki, udvariasan kerdezd meg. mint egy ember
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel munkaviszonyról beszélünk, alap hogy be kell menni,legfeljebb hazaküldenek. De mégis te mit szólnál hozzá, ha a beosztottad nem menne be, mert nem mondták. Közben meg bejönne egy rahedli meló.
2018. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan ráírhatsz, késő délután a legjobb.
2018. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: Mivel az eddigi 3 napomon is különböző időpontra kellett bemennem, így azt sem tudom reggel mikor menjek. Nem kéne okoskodni úgy, hogy fogalmad sincs a dologról.

Akkor kell mennem ha ő is bent van, mivel most tanulok be. Illetve a főnökömnek van egy főállása máshol, ahova ha be van osztva, én egyedül vagyok az irodában. És a következő hétre nem kaptam meg mit kell csinálnom.

Ezt a támadó okoskodást be lehetne már fejezni ezen az oldalon mert nagyon unalmas.



#1-#4: Köszönöm szépen, délután írni fogok neki és rákérdezek. Én is ìgy gondolom, hogy tisztább így. Mellette nyelvórára is járok, nekem is jó lenne tudni, hogy lesz a hetem. Csak azért írtam ki a kérdést, mert hogy vasárnap nem nagyon illik zavarni a másikat.

2018. dec. 9. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben bemennék hétfőn munkaidő kezdésre, nem zavarnám még sms/e-mail üzenettel sem. A hétfő reggel a legtöbb munkahelyen eligazítással kezdődik, így a főnöknek külön nem is kéne foglalkoznia veled.
2018. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy sms-t. Egyből válaszolt. Délután kell majd bemennem. Szerencse hogy megkérdeztem.
2018. dec. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!