Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaltatok mar meg ferjetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok mar meg ferjetek, felesegeteket?

Figyelt kérdés
Mi vezetett oda hogy megcsald illetve kivel csaltad meg?
2019. jan. 26. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan még nem volt Magyarországon
2019. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

IGEN

nem állt fel a fsza

Egyik nagy fszú exemmel

Én magam mondtam neki

Onnantól kezdve csak csettintenem kellett és állt neki mint a cövek és nagyokat bsztunk mint a veszett nyulak.

2019. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Egyszerűen nem vonz már a férjem,és a szexet sem élvezem vele. Egy régebbi munkatársával szoktam találkozgatni
2019. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2019. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A haver anyukájával, egy néma biszex csajjal. Nemsokára a kolléganömmel fogom. Hogy miért? Mert az asszony egy fapina aki azt hiszi hogy havi 1 elég nekem is...
2019. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne hird hogy pont itt pont most pont neked fog mindenki aki félrekúrt lelkiismeretfurdalást kapni és meggyónni hogy ja persze és kivel.Ez nem így működik.
2019. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy csomó ilyen undorító ember van. Biztos nehéz lenne szakítani és úgy bszni mindenkivel..
2019. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Mondhat itt bárki bármit, sokan megcsalják a másikat.

Attól még szeretheti, tisztelheti és sok minden össze köti őket.

Mikor fiatal koromban mondta egy idősebb kolléga hogy már olyan az asszonyt ha megsimogatom mintha a saját combomat simogatnám.

Akkor és is , húúú hát hogy is van ez. Pedig neki is egy igen csinos felesége volt.

Most már igazat adok neki, 25 év után már ilyen téren nálunk sincs semmi. de együtt vagyunk vannak ezen kívűl sok minden ami össze köt. Persze hogy megcsalom én is, hogy ő meg teszi-e nem is foglalkozom vele, mert ha ő is így tesz vagy tenne nem érdekelne.

2019. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
#5 legalább a haver néma biszex anyuka nem mondja hogy bocs ma se mert fáj a fejem 😂👏 megy a zöld kéz
2019. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!