Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok is szoktak vadászni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok is szoktak vadászni úgy szűz pasira, mint néhány pasi szűz csajra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer lattam egy filmet, ahol nyilpuskaval vadaszott a hapsi a csajra.

Meg asszem a Relic hunternek is volt embervadaszos resze.

2019. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ne álmodozz. Még ügyes faszi se kell nekik innen. Amit meg is értek valahol.
2019. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Félreértetek :D Nem vagyok szűz és nem vadászok csajra sem :D

A párom mesélte, hogy amíg nem vettem el a szüzességét, addig egy csomó srác volt rászállva, hogy had legyen ők neki az első. Aztán összejött velem és nekem adta, ennek már 3 éve.

Csak elgoldolkoztam, hogy csak a pasik ekkora állatok, hogy fizetnének is egy szűz csajért, vagy ez a vágy a másik nemben is megvan-e.

Számomra sose jelentett ekkora jelentőséget a szüzesség elvétele, mert számomra nem meghatározó dolog. Persze a nők ezzel másképp vannak, de az már megint egy másik történet.

2019. jan. 26. 00:51
 4/11 anonim ***** válasza:

A férfiaknál sem kéne, hogy jelentősége legyen a szüzességnek. Ez ugyanis csak vallási dolog. Aki arra hajt, hogy szűz legyen a párja. Az nem igazi szeretet, hanem birtokolni akarja a másikat.

Természetesen a lányoknál is előfordul a birtoklási vágy. De az inkább féltékenységben nyilvánul meg. Sérti őket még az is ha ránézel egy másik lányra.

2019. jan. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a szűz fiúkat.
2019. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted kinek kell egy a szüzessége miatt még nagyon ügyetlen pasi aki képtelen kielégíteni normálisan egy nőt? Komolyan elhiszed hogy van olyan nő aki élvezi, hogy hetekig csak próbálkozik a pasija, mire képes eljuttatni a nőt a csúcsra és már nem élvez el 2 percen belül? Senkinek sincs ideje türelme és kedve béna szűz pasit tanítani szexelni. Elmondom neked az igazat hogy ha randi előtt vagy közben megtudják rólad a nők hogy szűz vagy és már elmúltál 20 éves, akkor még kevesebb esélyed van egy párkapcsolatra. Azért, mert a nőknek igazi férfi kell aki ki tudja őket elégíteni.
2019. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor gimnáziumba jártam még, ott voltak csajok, akikkel kavartam, és mindig szóba jött, hogy én még nem csináltam, ők jellemzően már igen. Végül 18 éves koromban az egyikkel le is feküdtem, többször is, mert bizony izgatta az (is), hogy szűz vagyok, másik dolog, hogy többet is érzett irántam. Na de ezek max 18 éves csajok voltak, 20 év felett már mindegyik rendes kemény szexre vágyik azt hiszem.
2019. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os

Van olyan haverom, aki ugyan ezekkel az indokokkal elutasít egy lányt. Ő például sose volt szűz lánnyal, mert nem akar azzal bohóckodni, hogy megtanítsa őket a szexre.

Ha rajta múlna, az összes csaj szűz maradna a világon :D

De egyszer valaki nálad is vette a fáradságot és megtanított a dolgokra :D

Szerencsére nem mindenkinek olyan a mentalitása, mint neked, meg a haveromnak, mert rég kihaltunk volna :D

2019. jan. 26. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a szűz srácokat! ☺ 18 éves vagyok és vagy 4 srácnak sikerült elvenni a szüzességét. A szex az jó velük. Figyelmesek nagyon, ilyenkor odadóbbak is szerintem. Csak a baj velük annyi, hogy utánna elszálnak maguktól :/ De akkor jó :D
2019. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nők számára a szűz férfiak olyanok, mint egy leprás nemi beteg, akitől sikítva menekülnek. Főleg, ha 25 év feletti. Kizárólag prostituáltak hajlamosak eltűrni őket.
2019. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!