Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány pasi miért nem veszi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi miért nem veszi a poént?

Figyelt kérdés
Hazafelé tartottam egy férfival, azt mondta egy kis erdős rész mellett, hogy várjam meg, mert pisilnie kell. Nekem is kellett kicsit, szóval tőle nem messze leguggoltam. Már végeztem, amikor láttam, hogy még mindig folyamatban van nála a dolog vékonyka sugárban. Viccelődve megkérdeztem, hogy talán prosztata gondja van?! Tényleg viccnek szántam, de Ő nagyon dühös lett rám.
2016. dec. 10. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert az igazság fáj.
2016. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem pasi hanem ember fuggo
2016. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
23:34 : A viccelődés is sérti a hiúságát?
2016. dec. 10. 23:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez poén volt? (Ész kikapcs?)
2016. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
23:45 : Miért, ez sértő bárkinek is?
2016. dec. 10. 23:48
 6/20 Deflohelp ***** válasza:
95%

Lehet, hogy ráhibáztál valamire.

De az is tény, hogy amikor a közelemben bugyiját lehúzva guggol egy nő, akkor nekem sem lenne könnyű gyorsan végeznem a pisiléssel.

2016. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A végén már vékony volt a sugár, de előtte vastagabb lehetett?
2016. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért nem vizsgáltad meg, hogy mi a baj, netán urológus vagy?
2016. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam ezzel poénkodni a férjemnek, amikor reggel hallom, hogy " bénázik" csireg csurog, de ő se vette a lapot soha :-D Aztán egyszer közölte velem, hogy próbálnék meg én egyszer egy felfelé álló dákóval lefelé célbalőni :-D Szóval lehet, hogy csak erről van szó. De amúgysem szeretik ha a férfiasságuk bármilyen téren is becsmérelve van, ők nem úgy állnak ehhez, mint mi a női nyavajákhoz. Szóval inkább ne emlegesd.
2016. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tudod ha valaki majd be h*gyoz és régóta kell akkor még fél percig is lehet pisilni és a pasikat érzékenyen èrintik ezek a dolgok.
2016. dec. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!