Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt néhány pasi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt néhány pasi?

Figyelt kérdés

Szóval ha tetszik neki egy lány akkor nem lépnek felé ha igen akkor csak nagyon keveset. Szóval inkább csak játsszák az "alfa hímet a menő csávót".. Mondjuk a lány közelében csak annyit csinálnak hogy felhozzák magukra a figyelmet és kész lépni nem lépnek.

Szeretik a hangjukat hallgatni s közben mesélik eléggé hangosan hogy ők ezt meg merik tenni azt meg tudják csinálni. Hűha hogy ők például milyen jól vezetnek vagy éppen hogy telt a hétvégéjük.. Szóval próbálják a legjobb formájukat mutatni az ilyen viselkedésű pasik.

De igazán nem közelednek a lány felé inkább a büszkeségük fontosabb.

Miért használják ezt a technikát? Mit akarnak ezzel el érni.?

Lányok gondolom ti is találkoztatok ilyen pasival.

Mi a tapasztalatotok ilyen helyzetben?

Férfiak és nők véleményét is szívesen várom!

Köszönöm a segítséget!

18L


2016. nov. 27. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy ha eljátsszák a menő csávót, a rossz fiút, az elérhetetlenül vonzzó és tökéletes bikát, akkor majd egyből a bugyidba élbezel és koslatsz majd utánuk. Én személy szerint utálom, ha ezt csinálják.
2016. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én fiúként utálom azokat akik ezt csinálják.
2016. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En udvarlok altalaban, de eddig egy lanynak sem jott be. Volt hogy 1 evig udvaroltam de a lany csak hulyutett, jol esett neki hogy valakit erdekel de amugy leszart.

En altalaban lepek, de nem sok ertelme van.

Es azt veszem eszre hogy azok akik azt csinaljak amit te leirtal sikeresebbek a baratno szerzesben.

2016. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha csak ilyenekkel találkoztál remélem tudat alatt nem ilyen társaságot keresel, de azért ne általánosíts.


Másfelől annyiban lehet igazságtartalma az elbeszélésednek, hogy nincs értelme közeledni amíg nincs rá igény. Akkor nem lenne értelme, ha lenne rá igény, viszont még akkor sem lép.

2016. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! egyetértek veletek!
2016. nov. 27. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Uccso jól irta.

Az ilyen udvarló kis nyomikat mint mondjuk engem is, csak hülyíteni szeret a legtöbb csaj, hogy aztán jól megmondják.

-Fiam. Én ilyenekkel min tE igazából szóba se szoktam állni!😂😂

Es elsétáll melletted az akiért a világot odaadnád, felszáll a buszra én meg fel se fogom mi történik.

A nagymenő meg a nap vegén tuti lenyúlja a csajt.

De ez már filmbe illő.

2016. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 és #6 leírta az igazságot. A nők mindig emiatt sírnak, de a magunkfajták, akik hónapokat várnak szívesen akár egy randiért, mindig megszívják a végén, mert nem vagyunk elég jók, meg elég vagányak és egyebek, míg az itt említett pasik 10-ből 10-er nyernek, akko miről is beszélünk? Majd lehiszem ezt, ha végre nekem is megadja valaki a lehetőséget a randira, így 21 év után.
2016. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6os vok. 7eshez meg hozzáteszek.

Majd en is hiszek az ilyen bőgő kommenteknek ha megtörténik.

Én belefáradtam, belehal a lelkem abba h a lány akibe halálosan beleszerettem bárkivel szoba all csak velem nem.

Ez minden csak nem fair.

A nap végén meg tényleg mindig ezek nyernek.

Ha én békéről beszélek a kis degenerált vagyok de ha ezek a kocsikkal, ekszerekkel villogó magamutogatók mondják akkor meg a gázkamrákra is igent mondok.

Ez pedig így van.

Mentek utánuk mint az őrültek:

-Micsoda nagymenő😍😍😍

Csak a valóságban rajtatok kívül még átlagban 100-200 rajongó van akik között ti csak egy vtok a sok közül.

Nekem pedig ez fáj, hogy nem királynők akartok lenni hanem szimpla kis csitrik már bocs😢

2016. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasom a hozzászolásokat igen egyet értek veletek! Az ilyen " férfiak" hamarabb labdába rúgnak. -.-" de nem a normális nőknél hanem olyanoknál akiknek csak a " csillogás kell"

Nekem ez a stílus nem jön be mert majd az ilyen pasik az életben semmire nem viszik és csak a ribiktől kapják meg azt amit akarnak csak az évek mulásával jó le lesznek úgymond " lakva" az ilyen pasik.

Szerintem legyen egy férfiban férfiasság de ez alatt nem azt értem hogy játsza a menő palit hanem azt hogy legyen talpra esett és jó ember és hogy mindketten kölcsönös tiszteletben tartsuk egymást!. Függetlenül attól hogy ki honnan jött és hogy szegény e vagy közép szintű vagy gazdag!

Az embert azért kell tisztelni és kedvelni, szeretni akit a sajátosságai miatt és nem azért amit éppen elő ad!

2016. nov. 27. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek a kisfiúk.

Férfinak én se nevezném magamat ilyen téren, de az tény, hogy ennél még én is többet teszek... sőt, én nem felhívom magamra a figyelmet, hanem szépen odamegyek vagy ráírok az illetőre, minek kell tudni a fél világnak egyből, hogy "HÉÉÉÉ! EZ AZ ÉN CSAJOM LESZ!"... kb...


19/F

2016. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!