Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotika hiánytól lehet tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotika hiánytól lehet tartós kedvetlenség?

Figyelt kérdés

Az túlzás, hogy depis vagyok, de nem nagyon érzem magam jól. Nem hajkurászom a lányokat párkapcsolat miatt, nem vagyok kapcsolatfüggő.


De azt érzem, hogy mivel hónapok óta nincs részem fizikai kontaktusban (sem szex, sem petting, sem ölelés semmi) már tele vagyok feszültséggel.


Nektek milyen tapasztalatotok van ebben a dologban? (Aki azt írja h prostizzak, vagy szedjek össze valami egyéjszakást szórakozóhelyen, az inkább ne írjon!)


Kort és nemet is kérek.



#petting #Szociális_szükséglet
2019. jan. 25. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Nekem ha már 2 nap kimarad, feszült vagyok. 31/N
2019. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 éve élek így, testi kontaktus sose foglalt el semmi fontosságot az életemben így, ha visszaemlékszem. ha rossz kedvem van, egy cica boldoggá tesz. egyetlen ember van jelenleg, akinek engedem, hogy megérintsen/megöleljen(nem kedvesem, nem családtagom).

ha ez tényleg ennyire lelomboz, akkor (viccen kívül mondom) egy kisállat jó társ lehet. próbáld meg elütni az időd mással, olvass, sétálj, menj kirándulj, ha van kedvenc sportod, sportolj stb...

2019. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom az ártatlan állatokat terhelni. Az nem én lennék/vagyok. De azért köszi. Amúgy sportolok, de az is csak addig dob fel, ameddig be vannak durranva tőle az izmaim (kb 2-3 óra hossza)
2019. jan. 25. 00:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát persze, a testi kontaktus nagy endorfintermelő, nekem is tud hiányozni.

Viszont depressziósan gyakran csökken vagy megszűnik a szexuális vágy.

Tehát ez oda-vissza igaz.


Miért nem mész el egy tánciskolába? Ott általában úgyis több a lány, mint a fiú, és a testi kontaktus is biztosítva van.


Egyébként Amerikában már hirdetnek összebújós bulikat idegen emberek számára, és itthon is lenne rá igény, ebben biztos vagyok.

[link]


38/F

(te egyébként mennyi vagy? ha már kort és nemet kérsz, te is leírhatnád)

2019. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, leírom. Harminc éves vagyok, és férfi (ami kiderül a heteroszexualitás kategória + "nem hajkurászom a lányokat" dolgokból)


Köszi, a tánc nem az én stílusom.

2019. jan. 25. 01:50
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ugyanez alakult ki kb a fatoku elettarsamtol,h sose kezdemenyez. Foleg ,h rengeteg mas fiunak bejovok. Sokat sportolok,sokat koltok magamra nagyon. Gyujtom a szeretoket ladaszam. :D

N

2019. jan. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A házasságom teljes szex és érintésmentes.A párom kerül mindent,ami olyan hogy hozzám kell érnie.

Nagyon rossz.Sokat olvasok,jó időben kertészkedek.Ezek lenyugtatnak,legalább nem rágódom akkor a dolgokon.

2019. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!