Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 43 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 43 éves férfi vehet komolyan egy 25 éves nőt?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy érdeklem őt, sokszor látom, hogy figyel, és van valami különleges a szemében.

Egyébként elvált kb 2 éve,és 1,5 éve van egy vele egyidős barátnője.


Mi lehet ebből?


25 N



2019. jan. 24. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

hát ha barátnője van, akkor felejtős szerintem


lyuknak jó lehetsz, ha barátnője van, esetleg jól is érezheti magát veled

2019. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet kikövetkeztetni.
2019. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tökre hasonlítasz egy ismerősére és ezen mindig elképed- Ennyiből nem lehet tudni, mi van. Főleg nem távolról
2019. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem keresel a saját korosztályodból valakit akivel majd közösen át tudjátok élni az olyan dolgokat mint amikor először vesztek egy házat, vagy először lesztek szülők de még sorolhatnám.Egy 20 évvel idősebb férfia aki már elvált teljesen máshol jár az életben mint egy fiatal nő aki még pár éve jött ki a kamasz korból.
2019. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is belerepült egy muslinca a szemembe, ettől állítólag olyan különleges volt a tekintetem. :)
2019. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

A 40 körüli elvált barátaim többsége már legyártott egy-két gyereket, új családalapítást már nem terveznek, az élettársi kapcsolataik meg nem túl tartósak. Ha ügyes vagy élettársnak megszerezheted pár évre, aztán a végén elgondolkodhatsz, hogy megérte-e legszebb 2-3,5 vagy akár 10 éved is rá pazarolnod...


41F

2019. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
A következő másfél évig te leszel a kedveskéje.
2019. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Lehet igazság abban, amiket írtok.

2019. jan. 24. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva nem!

Én legalábbis nem tartom komolynak egy ekkora korkülönbséggel levő kapcsolatot, már csak ha a közös témát nézzük azt is nehéz keresni.

Illetve ha kettőtök életkorához csak egy 10-est adtok hozzá akkor te már idős pasi vagy a lány meg még egy érett nő.


F/42

2019. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nőként definiálod magad és nem lányként akkor igen, amúgy is, de így méginkább. én ha 40 lennék akkor 30 év körüli párt keresnék komolyabb kapcsolatra, szerintem ez megfelelő személyiségek esetében rendben van. szóval el tudok képzelni olyan forgatókönyvet, hogy komolyan vegyen. UGYANAKKOR! az okosok azt mondják, hogy az előéletünkből lehet következtetni a jövőbeni cselekedeteinkre.
2019. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!