Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a kevés szex vagy a későn kezdett szexuális élet mentális betegséget okoz a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ez hülyeség és nem hallottam még senkitől, hogy mentális betegséget okozna
2019. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lásd gyk.
2019. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Rossz érzés hogy nem kellek egy lánynak sem, vagyis hogy nem tudok egy lányt sem megismerni.


És igen az élet nagyon megkínozza a férfiakat, mert állandóan szexelni szeretnénk, de nehéz párt találni. Főleg azoknak akik nem nagydumások, és szolidabbak. Esélytelen nőt találni, de az ösztön meg kínoz :(

Ez van.


21 f

2019. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert az agykutatás még gyerekcipőben jár..
2019. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Konkrétan az egy nagy baromság, hogy "a férfiaknál". Csak a férfiaknál, tényleg? Lehet hazudni mindenfélét, lányoknak is, megtehetik. De nekem olyan barátnőm sohe nem volt, aki ne feszített volna meg, ha kifogásai vannak a szex-el. És akik idősödtek, a még szüzek gyilkos attitűddel versenyeztek egymással, hogy nehogy az egyik "lemaradjon". És eközben is ugyanezt hallgattam az egyiktől, hogy "a pasik meg a szex", jó büdös nagy francokat :D


Ha mindkettőnél mentális betegséget okozhat, akkor szerintem előbb a lányoknál, mint a férfiaknál. Mellesleg rengeteg huszonéves szűz pasi van..

2019. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak nálunk, a legtöbb európai országban 2-3 évvel hamarabb vesztik el a lányok a szüzességüket. Szóval valóban van bőven 20-on éves szűz fiú. Mindnek mentális betegsége lenne? Nem éppen életszerű.

Mellesleg én is 21 voltam és semmi bajom nem volt. Én nem is foglalkoztam vele. Én rajtam nem volt az, hogy jajj de csinálnám már! Engem lekötött a munka és a gondolataim inkább adott lányon volt mindig akibe bele voltam esve, de foglalt volt. Ezért az általános ilyen gondolatok nem is kaptak helyet reflexből.

De később volt bőven több éves kihagyás is, míg a sebeimet nyaldostam. Semmivel nem nehezebb "leszokni" a szexről, mint a cigiről. Persze ez függ attól is, hogy kinek milyen a viszonya a cigivel. Az elején 1 nap után kivagy, de egy idő után már észre sem veszed, meg nem motoszkál folyton ott a gondolat.

Azzal is egyet értek, hogy a lányokban talán nagyobb problémákat okoz, mint a férfiaknál. Mert sok lány még magán sem könnyít. A nélkül meg felborulnak a testi folyamataik, gyakran még a hormon háztartásuk is. Ez orvosi tény. Nem a semmin alapszik a bszatlan pitsa kifejezés. Az emberek azt gondolnák, hogy a férfiak a levezetetlen szexuális vágyaikból fakadó frusztráltság miatt agresszívabbak. De a tapasztalatom azt mutatja, hogy nem.

Ja, meg az is hülyeség, hogy mennyivel nyugodtabb, meg jobb a közérzet, hogy ha van valakije az embernek. Én akkor vagyok a legnormálisabb, hogy ha nincs senkim. Hiába van most is barátnőm és vele napi szintű, gyakran többször is szex, akkor is inkább ilyenkor vagyok ingerült és feszült. Persze ez nem feltétlen azt jelenti, hogy kikészítenek, bár részben ez is benne van, hanem azt, hogy ilyenkor van felelősség érzetem. Az ember akaratlanul is azon görcsöl, hogy legyen minden rendben, pénz, munka, otthoni környezet stb. Igazából én csak kapcsolatban viselkedem felnőttként és valamennyire összeszedetten. Erre mondhatnánk, hogy jó dolog, de engem megvisel és a szörnyű, hogy akaratlanul teszem

2019. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nő vagyok. De egy jó ismerősöm mondta nekem, hogy túlságosan rágörcsöltem a rosszra. Az agyam erre állt be, ezt tartja a megszokottnak. Ő azt mondta hogy törjek ebből ki, nem baj ha eleinte ezt még nagyobb rossznak érzem, mert az agyam készteti fog arra hogy a megszokott dologra koncentráljak és ezen ne változtassak. Nekem sikerült így a mentális gondjaimat leküzdeni.
2019. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

van benne valami, de nem mindenkinél. De szerintem azoknál inkább, akik későn veszítették el, és akkor is alkalmival.

Ha 25 évesen veszíted el, de egy fix barátnővel és a következő 2-3 éves átdugod vele, akkor nem lesz semmi (szerintem)

2019. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 25 évesen elvesziteni mikor 12 éves korodtól áll mint a cövek??? Ha 13 évig vered csak a f...szod még jó hogy becsavarodsz és egy gyökér szar ember leszel! De szerintem már a felétől is! Azért 18 éves korra nem olyan nagy kunszt felmutatni egy barátnőt...
2019. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!