Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt miért írjak az sokan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért írjak az sokan hogy 15 cm kicsi 17 meg már sok, és vigyázni kell vele?

Figyelt kérdés
Akkor mi a jó 16 cm???
2019. jan. 14. 07:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Mertmindenkinek más az ideális méret, a 15 sem kicsi csak én a nagyobbat jobban élvezem, 18-20 centi az ideális nekem de nem vagyunk egyformák
2019. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És mi van olyankor ha nem 18-20 centis férfit találsz?
2019. jan. 14. 07:45
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Jó, itt írnak sokan, sokmindent.

14 cm fölött már az itteni nőknek fáj, közben a való életben meg csak egy átlagos méret.

Írj ki egy kérdést, hogy mennyi nő lép félre.

Szinte csak olyan választ fogsz kapni, hogy ők soha, sőt a környezetükben sincs olyan nő, aki félrelépett volna.

Na, ennyire lehet kb komolyan venni ezeket a válaszokat, hazudnak, mint a vízfolyás.

2019. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
próbáld azért a szarkazmust is keresni. Néha szarkasztikusan írják az emberek a választ arra a kérdésre, hogy "csak 17 centi a farkam, ki tudok ezzel elégíteni lányt?"
2019. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

A nagyobbért naná hogy fèlremennek:) melyik ne tenné?:D ide hazudja hogy a 14-15 az jó, közben a 19-20 az ideális :P.

Hazudnak!!!!

Az a legjobb amikor 12-13 centire mondják hogy jó méret😂

2019. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

12 az enyém és parkapcsolatban vagyok. Siras kerulget hogy ilyeneket kell olvasni:( magyaran szolva akinek kicsi az nemjo.

Fass...m:(

2019. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6.


Nem arról van szó, hogy nem jó, hanem arról, hogy a nagyobb jobb.

2019. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Sok a troll fiam

Ne a GYK_n mérj statisztikát

Előbb legyél azzal tisztában hogy nincs kér egyforma vagina se szóval Nem minden nőnek lesz jó a nagy f... a 15-16cm szerintem nem kicsi, átlagos a 17-18 és az felett már nagy.

Hidd el hogy 1 centi és sokat számít érts úgy hogy a 16 cm még kényelmes élvezhető a 17centitől meg már felszisszen a lány mert az fájt.

Azzal is tisztában kéne lenned hogy nekünk nőknek ciklus különböző szakaszaiban más és más helyen helyezkedik el a méhszaj (alacsony,közepes,magas)

Mondjuk egy alacsony létszámnál a 17-18 cm Necces

Közép magasnál meg óvatosan

Magas méhszájnál meg nem okoz nagy gondot de ott is óvatosan

+ a vagina hossza is változó

Hiába van magas méjszáj ha a csajnak izgalom hatására csak 15-16 cmre nyúlik a hüvelye. Abba nem fog bemenni a 18+os



Nagyon sok biológiai tényezővel nincsenek tisztában az emberek és lázán rá vágják,hogy minden Nő a nagyot szereti meg a vastagot.

De hiába magyarázzuk el hogy Ez nem így van

Sokan földhöz vannak ragadva és az csak úgy van ahogy Ők az el gondolták.


25N

2019. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Méhszáj* bocsi nem figyeltem és ez a szar átjavította
2019. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb....
2019. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!