Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan a szexen jár az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan a szexen jár az eszem. Ha lesz barátnőm akkor hogy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt, csak alkalmik. De nem tudom hogy hogy lehet hónapokig kibírni szex nélkül úgy hogy szeretek valakit. Ha lesz valaha barátnőm akkor hogy lehet vissza fognia magát az embernek?

Ha hamar közeledek felé az ijesztő egy lánynak?

21 éves vagyok.


2019. jan. 23. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik lany olyan,hogy elutasitja a korai kozeledest. Ez ember fuggo (en peldaul nem szeretem,nem is szerettem)

Ha szeretsz valakit igazan,akkor tudsz ra varni,de ahoz teny,hogy nem 1-2 hetes kapcsolat kell.

Parom 4 honapot vart ram.

Ha a lany mutat feled kozeledest ezen a teren,persze akkor logikus,hogy az kapsz a lehetosegen.De vannak azok akik azt szeretnek,hogy varj...es ha tenyleg kell neked o akkor varni fogsz 😉

L.

2019. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó nektek nők!

Ti nem vágytok annyira erre a rohadt szexre.

2019. jan. 23. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt te sem gondolod komolyan ugye, hogy a "nők nem vágynak annyira a szexre"? Tévedés, a nők ugyanúgy vágynak a jó szexre! Az meg hogy valamennyit várni kell míg lefekszik veled a csaj, hát ha meg rögtön szétteszi a lábát az a baj... Szerintem 2-3 hét körüli idő a reális a szexig, ha közben eleget tudtok találkozni, de ez nyilván elsősorban a lánytól függ. Szóval mindenképp várj 2 hetet a közeledésig, az nem ijesztő. 31/N
2019. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!