Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gndolok állandóan a szexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gndolok állandóan a szexre?

Figyelt kérdés
18 éves szűz lány vagyok. Eddg nem nagyon érdekeltek a fiúk. Oké, mindig volt 1-2 kiszemeltem, de inkább a romantika érdekelt. Most viszont már megnézem a szépet, kívánom is őket. Kb 1 éve kezdődött, nagyon jól esne a szex állanóan, főleg egy olyan férfival aki tetszik külsőre. Egész nap fantáziálgatok, elképzelem ahogy rámfekszenek, beteszik stb...Mit csináljak, hogy nyugodjak le egy kicsit? nagyon rossz ez, de nincs barátom és szerintem egy ideig nem is lesz:( Viszont csak úgy odaadni meg nem szeretném senkinek a szüzességemet.
2019. jan. 18. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
masztizz jókat, ez természetes, a hormonok teszik :)
2019. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre való az önkielégítés , hogy hormonok lenyugodjanak.
2019. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, de egész nap? Meg nehezen megyek el.

Meg ha vagyok valahol és közelemben van 1 pasi, akit picit is szexisnek tartok már megkívánom.

2019. jan. 18. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem csinálod.
2019. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak úgy fog megoldódni, ha szexelsz.

Általában alkalmi viszonyaim vannak, az első is így történt meg, és percig sem bánom, mert rettentő érzéki volt, meg vicces is, meg sok tulajdonságot lehet még találni, de a lényeg, hogy a mai napi örülök neki, hogy akkor ott megtörtént, ráadásul egy tökéletes külsejű férfival. 18 éves voltam, amikor ez volt.

Nem azt mondom, hogy csak úgy bárkivel feküdj le, ha igazi feszültséget kelt benned, de társadalmi nyomás miatt, ha úgy érzed valakivel, hogy megvan a kölcsönös vonzalom, akkor én a helyedben nem utasítanám el, egyszerűen kár megfosztani magad tapasztalattól, meg jó élményektől. Nyilván legyél óvatos, de szerintem kezeld lazán. Az egész igazán misztikusnak tűnik, amíg nincs benne részed, aztán nagyon természetessé válik.

Egyébként ha nagyon nem bírod már, akkor masztizz különböző tárgyakkal (nekem nagyon kellemes és izgató például egy cideres üveg vékony része, tudom nagyon furin hangzik, de valahogy nagyon jó). Bár a maszturbálás nem igazán ér fel egy jó szexuális aktussal, az igazi lelki kielégülést is ad, még akkor is, ha alkalmi. Utoljára december elején szexeltem, mert ilyenkor télen mindig nehezebb ismerkedni, és már most érzem, hogy ingerlékenyebb vagyok, és egyre kisebb élvezetet nyújt, ha magamnak csinálom, szóval nagyon várom a következőt. Lehet, hogy sokan gondolnák rólam, hogy ribi vagyok, de egyáltalán nem tartom magamat erkölcstelennek vagy ilyesminek, élvezem a szexet, és hogy szeretve, kívánva van a testem addig, amíg találok egy olyan embert, akivel teljes az összhang nem csak szexuális téren, mert mindettől függetlenül én erre várok.

19/L

2019. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ösztönök miatt, mi olyan relytélyes ebben?
2019. jan. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerj meg engem és biztos megkívánsz! Velem egész nap szexelhetsz!
2019. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Általában alkalmi viszonyaim vannak"

19 évesen ez nagy dicsőség. Szerintem ne oszd itt az észt, a nagy élettapasztalatoddal.. Az nem tapasztalat, hogy mindenféle idegennel összefekszel..


"ráadásul egy tökéletes külsejű férfival."

Igazad van, a szexhez főként egy érzéki tökéletes KÜLSEJŰ férfi kell,a valódi belső tulajdonságok nem is számítanak igazán, mint mondjuk legyen figyelmes, türelmes..


"egyszerűen kár megfosztani magad tapasztalattól, meg jó élményektől."


Biztos nagyon jó élmény egy idegen pasival lefeküdni, mert alkalmi szexben ugyebár nem a saját élvezétét keresi a pasi, hanem kizárólag arra figyelj, hogy a lánynak jó legyen az első, ugye!? Attól még, hogy neked mákod volt, ő simán összeakadhat egy önző farokkal, aki egy életre megutáltathatja vele a szexet.. Ráadásul a kérdező romantikus típus, így nem fogja szétteni a lábát egy jöttmentnek, mint te..


" egy cideres üveg vékony része"

Itt már kezd gyanús lenni, hoyg nem is lány vagy, hanem egy kanos kisfiú. Normális nő nem tanácsolja, hogy piás üveget dugdosson magába..


"az igazi lelki kielégülést is ad, még akkor is, ha alkalmi."

Mondja ezt egy csaj, akinek 19 évesen alkalmi kapcsolatai vannak.. Még komoly párkapcsolat esetén se beszélhetnénk 19 évesen nagy tapasztalatról, de így!? Neked fogalmad sincs mi a különség az egyéjszakás szex és a párkapcsolati között!


" már most érzem, hogy ingerlékenyebb vagyok, és egyre kisebb élvezetet nyújt, ha magamnak csinálom, szóval nagyon várom a következőt. "

Ez már kóros, ha ennyire kihat az életed többi részére és nem tudod lehűteni magad. Egyenes út a nimfomániához..

2019. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!