Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nembaj, ha a kisfiam...

Az nembaj, ha a kisfiam állandoan azt akarja, hogy fogjam a kezét és járjunk? Még önálloan nem lépeget, csak állni tud. ülök az ágyon odajön, elkapja a kezem, és mennem kell vele, ha ezt nem teszem ordit. Igy csinálom amit akar, nemárt ez neki?

Figyelt kérdés
10 honapos
2010. nov. 8. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 9 hós múlt és ugyan ez van. Szeptemben 10-én állt fel először, ma már szinte fut a szekrénysor és az ágy mellett és igen, kísérgetni kell. Sokszor nyújtja a kezét, hogy fogjam és körbe-körbe megyünk a lakásban. De sokat mászik is, ha épp nem vagyok mellette.
2010. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem árt!Az én fiaim is későn 13 hónaposan jártak egyedül:)Persze lehet kicsit lustábbak az átlagnál(ma is így van)!De egy 10 hós babánál ez teljesen normális,sőt had érezze teljesen biztonságban magát,így talán nem soká sierül is az önálló menetelés:)

Bárcsak fognák még a kezm a fiaim:))

2010. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,csak eddig itt az oldalon mindig azt olvastam,hogy nagyon ártalmas,ha vezetgeted a babát kézen fogva,de mért ártalmas,azt nem magyarázta senki,de minden ártalmas már a komp stb,még sorolhatnám.na mindegy,ha ö akarja,csak nem ártok neki
2010. nov. 8. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok, én is olvastam már itt, hogy ártalmas, de engem sem érdekel, nem erőltetem, sőt van hogy én már leülnék vele a szőnyegre, de nem akar leülni, csak menni-menni.

A Tied próbál már egyedül állni kapaszkodás nélkül? Az én babám már pár másodpercre volt, hogy elengedve állt az asztal mellett, én meg ugrásra készen, hogy mi lesz ebből, de szerencsére eddig mindig újra mekapaszkodott, nem esett el.

2010. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok:)

Ne foglalkozz azzal ki mit mond!Teljesen igazad van,a te babád még igényli hogy fogd a kezét és segíts neki!Pontosan tudja azt a te babád,hogy mikor érzi majd olyan stabilnak magát hogy önállóan járjon!!

Valóban ebben a mai világban már minden ártalmas:))))))

Csináld csak úgy,ahogyan neked és a pcidnek a legjobb,hiszen minden baba másés más!

2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy a baba tudja, mire van szüksége. Az én fiamat sem lehetett lebeszélni, 6 hósan már felállt kapaszkodva, 7 hósan kézen vezetve akart sétálgatni. Igyekeztünk keveset vezetni, csak amikor nem lehetett lebeszélni. 11 hós kora óta egyedül jár.
2010. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mert ha te vezetgeted a te súlyodra támaszkodik és nem egyenes a gerince, arra húzódik, amerre te fogod a kezét....nem tudom egyértelmű-e, késő van:)

szóval ne csinálj belőle napi rutint és rendszert, néha-néha lehet, de a sok már árt a kis gerincének.

ha folyamatosan engedsz neki persze, hogy ordít....

2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:25-nek, akkor meneküljünk a gyerekünk elől? Vagy hogy lehet ezt kivitelezni amit írsz?
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:25-ös, persze, akkor menekülj ha te ezt vetted ki belőle:) istenem......
2010. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!