Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy bírjatok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy bírjatok szex nélkül, valamint meddig? Nők elmenne a kedvetek egy olyan férfitól, aki már nagyon rég szexelt?

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok, jó ideje nem szexeltem. Prostizni elmennék, de valami visszatart. Távol áll tőlem ez az egész világ. Azt sem tudom , hogy teljesítenék, ezeket a körülményeket figyelembe véve.

2019. jan. 21. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen oknál fogva nincs szex egy hétig, akkor már kiverem. Prostihoz nem mennék.
2019. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már nagyon régen, több mint tíz éve nem voltam nővel. Az eleinte hullámzott, hogy hogyan bírtam. Voltak időszakok mikor teljesen jól elvoltam. Máskor meg iszonyúan frusztrált és kissé feszültté tett a kielégületlenség. Az eltelt évek alatt viszont hozzászoktam a nőmentes élethez. A libidóm is szinte nullára csökkent, szóval már nemigazán hiányzik a szex.
2019. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!