Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy bírjatok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy bírjatok szex nélkül, valamint meddig? Nők elmenne a kedvetek egy olyan férfitól, aki már nagyon rég szexelt?

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok, jó ideje nem szexeltem. Prostizni elmennék, de valami visszatart. Távol áll tőlem ez az egész világ. Azt sem tudom , hogy teljesítenék, ezeket a körülményeket figyelembe véve.

2019. jan. 21. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyemnek köszönhetően gyakran vagyok távol. Így van hogy akar 6 hónapig nincs sex. Szerencsémre ez nem okoz gondot a baratnomnel. De mikor együtt vagyunk akkor nagyon intenzív minden.
2019. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bummer ***** válasza:

Nekem maximum 1 év volt 20 éves koromtól mikor nem volt szex. Addigra azért elég éhes tudtam már lenni.

35F

2019. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem menne el a kedvem, a szűztől se ha amúgy vonz a pasi, viszont válogatós vagyok!:D ( de hogy mikor, mennyit szexelt az nem kritérium...azért a város kurafija nem kéne)

N

2019. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én jól bírnám, régebben volt erre sor. Mára már nem kell szerencsére kibírnom, találok mindig valakit.
2019. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bírom sokáig. Ez persze nem jelenti azt, hogy vágyat ne érzenék rá.. De kibírom. Meg jó pár éve már nem izgatnak a szexkapcsolatok.. csak hát olyan nőt meg nem találok aki fejben kielégítő és nem pedig kiborító :D szóval, így inkább egyedül vagyok.
2019. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már több hónapja nem voltam senkivel. Hazudnék, ha azt mondanám jól bírom. Mert nem, nem bírom jól. Egyáltalán nem. Nem is feltétlen a szex hiányzik, hanem úgy minden más, ami körülveszi. Talán attól is jobban érezném magam, ha egy aranyos csajjal elmennék (sima!) randira.


De nem nagyon merek kezdeményezni, mert ha rossz lesz a randi az negatív élmény, ha pedig jó lesz, akkor felpendül a "na, és most hogyan tovább?" gondolat. Menjek bele egy párkapcsolatba? igen vagy nem. Ezek a dilemmák.


30f

2019. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem menne el a kedvem, sőt inkább szimpatikus lenne, hogy tudott várni akár évekig is, ahogyan én.
2019. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve tart... Hiányzik e? Igen. De prostihoz akkor sem fogok menni.
2019. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 8 év volt a leghosszabb kihagyásom. A legeleje volt rossz, mikor az ember hozzá van szokva a napi rendszerességhez. Aztán utána nem foglalkozik vele az ember. Aztán a végén megint rossz volt. De akkor már nem is maga a szex hiánya, hanem az intimitásé. Újrakezdés után maga a szex nem is olyan jó. Úgy értem elszokott tőle az ember és ezért furcsa. Így nem tudja úgy átadni magát az ember. De egyáltalán nem volt az, hogy 8 év után olyan gyorsan elsültem volna pl; meg nem bírtam volna magammal. Éppen ellenkezőleg.

32F

2019. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Én igen nagyra értékelem, ha az adott férfi képes az élet ezen területén is önfegyelmet tanúsítani, és nem valami megveszekedett ösztönlény módjára nőről nőre járni bizonyos szükségleteinek kielégítése céljából...

Szóval respect

43/N

2019. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!