Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítás után miért igyekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért igyekszik ennyire?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottam sokkal jobban igyekszik.

Azt mondta, nem akarja, hogy elköltözzek haza (alkoholista mindkét szülőm), hiányzok mellőle, évekig egyedül lesz, senki sem fogja őt elfogadni, jobb velem aludnia, mert így simogathat...a szex meg...mások egy hónap alatt sincs ennyi szex, mint azóta. Eddig se volt rossz, de sokkal másabb volt.

Miért lett ilyen?

Én komolyan mondtam, hogy nélkülem jobb lenne neki.


2019. jan. 16. 21:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Nem csúnya, jól kommunikál, kedvelik az emberek. A munkájából adódóan sok nővel találkozik, tehát ez nem lehet baj. Jól keres, a mosás, főzés nem okozna gondot, tud háztartást vezetni, amúgy is amiben tud, ott van ő is (takarít, tereget, szemetet leviszi, bevásárol...).
2019. jan. 16. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
A megszokás és a kényelem, illetve az, hogy téged még érdekel hogy mi van vele. Ezek hajtják. Ne hagyd.
2019. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és neked jobb lenne nélküle? Miért szakítottál?
2019. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát "szakítottál", de még nála laksz és kúrogat? Nagy szakítás.. :D
2019. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vissza nem könyörögném magam :D

Egyszer csináltam és azóta is megvetem emiatt akkori önmagam. Nincs az az ember, akinek én könyörögjek, és főleg nem ezért. Ha kidobott, akkor felejtsen el egy életre.

2019. jan. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, ő költözött az én bérleményembe. :)
2019. jan. 17. 07:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy együtt éltek, mint korábban, szexeltek (sőt még többet, mint korábban) - miben nyilvánul meg akkor, hogy szakítottatok???
2019. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy semmiben. Adtam időt, hogy elmenjen. Hiszen emberek vagyunk, nem bánhatunk egymással ocsmányul. Külön aludtunk, mert két szobánk van. Aztán úgy csináltam, hogy mire ő hazaért a közös helyeket nem használtam, igyekeztem elvégezni.

Ő mégis közeledett, igyekezett. És igen, nem tudtam nemet mondani, amikor odajött mellém. Tudom, ez hülyeség volt. Nagyon igyekeztem erős lenni, de végül nem ment.

2019. jan. 17. 10:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nálad lakik, akkor pláne kényelmes. Tudod mikor akarna új albérletet meg nőt keresni..
2019. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!