Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmiba elveszteni szégyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmiba elveszteni szégyen?

Figyelt kérdés

Én 20 évesen szexeltem először, alkalmi volt. Igazából csak amiatt mentem bele mert nagyon kíváncsi voltam milyen érzés. Jó persze szép volt a lány is.

De olyan rossz hogy nem barátnővel csináltam, biztos sokkal jobb érzés.

Meg nem is találok barátnőt hiába keresek.

Utána még voltam 2 lánnyal és ennyi.


Szerintetek is elrontottam nagyon hogy ilyen későn és alkalmival vesztettem el?


2019. jan. 15. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy későn, az nem baj, nem kell sietni. De csak azért elveszteni, hogy túl legyél rajta, nem volt érdemes.

Párkapcsolatot nem találsz, alkalmikat igen? Hogyan jött össze az a 3 lány?

2019. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy is


Alkalmiban sokkal jobb

2019. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neten találtam őket, a szerencsén múlt, én sem hiszem el hogy össze jött.

Barátnőt sokkal nehezebb találni, sajnos.


Miért jobb alkalmiba elveszteni szerinted?

2019. jan. 15. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a #2-esnek igaza van. Azért kérdező, mert akkor még csak tapasztalod a dolgokat, és az elsőbe könnyebb bele esni is, amit általában úgyis elrontasz. Ha ez alkalmi, akkor kevesebb az esélye. Akkor inkább szerezz tapasztalatot a leendő barátnődnek.
2019. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!