Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akiknek sikerült elveszteni a szüzességüket 30 felett prosti nélkül?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

14 voltam. Az első randin is sikerülthetett volna, de pont menstruált a lány.


(És nem ... Nem valamilyen szegény, cigány telepről származom, nem voltam gazdag, nem voltam jó kinézetű, sőt népszerű sem.)


Ezt csak azért írtam le, hogy komoly problémák lehetnek, azoknál akik 30ig nem csináltak semmit és valószínűleg a prostin kívűl kevés dolog segíthet.

2018. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Osztom az 1-es válaszát. Szerintem már alapból a "férfi" jelzőt sem érdemlik meg az ilyen fazonok, ugyanis egyáltalán nem férfias az állapot, amiben vannak.
2018. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Most őszintén, ki fogja megkérdezni tőled 30 évesen, hogy az vagy-e? Te meg nem vagy köteles bejelenteni az alkalom előtt. Keress egy ittas csajt, így ha bénázol, akkor úgysem fog rád emlékezni másnap.
2018. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én 32 évesen vesztettem el. 30 éves koromig lúzer voltam, aztán elkezdtem nagyon intenzíven sportolni, másfél év után válogathattam a nőkből. Az első nem vette észre hogy nekem ő az első, sőt azt mondta hogy élete egyik legjobb élményét adtam neki. Fel a fejjel, nem síránkozni kell, nem prostin törni az agyadat, hanem megnézni magadat kívülről és változtatni.
2018. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is edzek, és sikerült alaposan megemberesednem ez által, de úgy tűnik, hogy nem sokra mentem vele, mert azon kívül, hogy több nő tekintete akad meg rajtam, semmi extra nem történik.
2018. okt. 4. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Sőt, nekem 20 alatt is megvolt már, rendes csajjal
2018. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5, Mit vársz majd az utcán letépi a sliccedet egy dögös cicababa, mélytorokra kap, aztán odatartja a seggét és te besummantod a szűz kolbászod?


Öreg, a nők soha a büdös életbe nem fognak kezdeményezni nálad.


30 évesen rájöhettél volna... Olyan vagy mint a DOS, mikor minden gépen Windows 10 fut.


Az alapok nincsenek meg kb nálad.


Szerintem menj el minél előbb valami csajhoz, legalább túlleszel rajta... utána meg gondolkodj el, mit kéne tenned az ismerkedéshez.

2018. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

amelyiknek megakad a tekintette rajtad, azt elhívod randira, és ezt addig csinálod míg össze nem jön.

hajrá, nincs mitől félned max elküld, de önbizalom nélkül nehéz lesz, ne félj tőlük, vagy ha ez nem megy akkor ne mutasd ki.

2018. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán lefeküdnék veled még akkor is, ha tudom, hogy szűz vagy. Egyébként meg nem feltétlen kell bevallani a csajnak, csak próbálj meg nem elbénázni olyanokat, mint pl. óvszer felhúzás, mert azért az gáz lenne. Viszont azt tényleg ne várd, hogy a csajok kezdeményezzenek, mikor látják, hogy te nem mutatsz érdeklődést feléjük és nem próbálkozol be.
2018. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vicces volt, összejöttem egy csajjal (de csak kísérletezgetni, szex stb) és annyira rettegtem a dologtól, hogy elmentem prostihoz aznap xd


Igazából egy kalap szar volt a prosti... de legalább oldotta a feszkót.


Utána már jól volt este a lánnyal. Bár még sokat kell tanulnom.


A lényeg, minél előbb túl kell rajta esni.

Az időskori szüzesség olyan mint egy agytumor, ami teljesen diszfunkcióssá tesz.


Tök mindegy hogyan, ess túl rajta.

2018. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!