Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! A szőrös vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A szőrös vagy a szőrtelen férfiak jönnek inkább be?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is

2019. jan. 12. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Farok tájék szőrtelen, ill. trimmelt. Hónalj csupasz. Mellkas lehetőleg szőrtelen, vagy kevés szőr. Láb, kar ha nagyon szőrös az kiábrándító, párom trimmelni szokta különben "sok" lenne. Szőrös hát és fenék szörnyű.

30N

2019. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Arc frissen borotvált, többi testrész szőrösen.

A faroknál legyen azért legalább lentebb vágva a nagy bozótos, de el ne b_u_z_isodjon nekem a láb/kar stb borotválásával.


22/N

2019. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szőrös. Mindegy, hogy rövidre nyírt, vagy úgy hagyott, de szőrös.
2019. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%

Világéletemben a szőrös férfiakra esküdtem, mígnem összekerültem télen álmaim férfijával. Amikor eljutottunk odáig, hogy lekerüljenek a ruhák, akkor láttam meg, hogy ő a felsőtestét és az intim területeit is borotválja.


Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy ezen igazából nem múlik semmi. Az embert magát szeretjük, nem pedig azt, hogy éppen hogy viseli magán a szőrt.


21/N

2019. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha választani lehet akkor szőrtelen,de nyilván nem ez a szempont.
2019. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szortelen, vagy a csak enyhen szoros. ( pl: egy pici vilagos szor kezen, labon meg oke)
2023. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy egy keves, apolt rovid fanszorzet is meg oke.
2023. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!