Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtehetem, hogy váltogatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy váltogatom a szexpartnereim?

Figyelt kérdés
32F (egyedülálló)

2019. jan. 11. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne, azt mondanám hogy nem teheted meg. Talált?
2019. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mondjam meg? Én válogatom. N.
2019. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megtehetem, de nő vagyok.

Te valószínűleg nem teheted meg, mert a gyakorira írkálsz 32 éves egyedülálló pasiként.

2019. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy sűrűbben váltogatom, nem kezdek párkapcsolatba, csak szexig megyek le és havonta más nővel. Megtalálhatom ezzel a módszerrel életem párját?
2019. jan. 11. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltad, hogy 1 hónap alatt bármelyiküket is megtudod annyira ismerni, hogy az "életed párja" jelzőt rátudod aggatni?Hát...elég naiv elképzelés.
2019. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem egy hónapra gondoltam, természetesen akivel jól érzem magam, azzal igyekszem minél tovább együtt maradni.
2019. jan. 11. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, akkor már nem tudod havonta váltogatni őket.
2019. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem is az a cél, hogy havonta válogassam, csak hogy észre tudjam venni, hogyha már nem jó a szex és a kapcsolat és ha kell legyen erőm váltani, tudjak elszabadulni a rossz kapcsolattól amiben már nem öröm lenni.

Azért gondoltam erre mert ha egy szakítás után kipróbálok több partnert talán megtalálom azt akivel boldog lehetek.

Vagy mit tudom én. Ez fordult meg a fejemben.

2019. jan. 11. 17:04
 9/11 anonim válasza:
Örülsz neki ha szexhez jutsz. :) Már 1 alkalom is kincs számodra és valószínűleg az sem lesz tartós.
2019. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
felőlem nyugodtan!
2019. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!