Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretnek mindig belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek mindig belém a szexpartnereim?

Figyelt kérdés
Nem egy időszakom volt, amikor csak szexet akartam, mást nem. Viszont pont azért, hogy ne szeressek bárkibe bele, minimális kommunikáció, csak szexelni mentem, nem aludtam ott, máshova nem jártam vele. Mégis kb. az összes partnerem belém szeretett.
2016. febr. 29. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért nem tőlük kérdezed meg??? 😁mi csak találgatni tudunk.

Lehet azert mert az tetszik h lelkileg megkaphatatlan vagy.

Vagy helyes vagy/szép.

Vagy jol csinalsz vmit..

Vagy csak szimplán rohadtul szeretet hiányosak és akárkibe beleesnek.

2016. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőlük, ők se tudják.
2016. febr. 29. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is beléd szerettem már a kérdésedtől és nem tudom miért.
2016. febr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát látod, én is csak egy kellemes, laza, elköteleződéstől mentes szexkapcsolatra vágyom, de mindig beleszeretek a szexpartnerembe. Ki érti ezt...?
2016. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Túl szép/jóképű vagy.


2. Pont a távolságtartásoddal váltottál ki a másikból érdeklődést. Ezzel gondolom te is tisztában vagy, hogy sokszor így működnek a dolgok. Amelyik fél a távolságtartóbb, a másik azt jobban kedveli/szereti.


Mindkettő igaz lehet egyszerre.

2016. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez velem is így szokott lenni.Már az beindítja őket,hogy ilyen lazán és nyitottan tudom kezelni a szexualitást,ez nem sok nőre jellemző.Elmondásuk szerint csinos,jófej,értelmes lány vagyok,ezért szinte mindig többet akarnak a szexnél.Gondolom a te partnereidet is ez foghatja meg:)

20N

2016. febr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 6 -os válaszoló!

Pontosan ezt keressük mi vér fiak egy nőben! Ne csak csinos legyen, de okos lehessen beszélni vele. És ha benned ez megvan, hát reménytelenül bel édesnek.

Megoldás: Légy kissé vagy nagyon is tahó, sakkor nem fognak beléd esni…

De mintha már feltetted volna ezt a kérdést nem ?

2016. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7: Nem, nem tettem fel még ilyen kérdést.

Tahó meg nem leszek :D

2016. febr. 29. 11:46
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak pont ennek a fordítottja a probléma, szexelni akarnak velük, de kapcsolatot nem.
2016. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak szexpartnereim de egyikbe sem szerettem bele. /F
2016. febr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!