Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhívjam a férfit sugallva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam a férfit sugallva hogy szeretkezni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja nem voltam férfivel. Akivel szeptemberben találkoztam, jól indult és valamiért megtorpant nem tudom, miért állítólag pedig tetszem neki (utalt rá egy üzenetben hogy ne fogyjak mert nem állna jól már és attól lesz szép kerek a mell és a popsi ha eszem és ezek nálam megvannak) Miért nem jön akkor hozzám? Lehetne esetleg utalni rá, hogy imádom a szexet és jöjjön fel valamikor és csináljuk rendszeresen? Nekem ez is megfelel, ha igazi kapcsolatot nem akarok. Az szerint amit a fentiekben mondott nekem, bejövök neki?

2016. febr. 21. 03:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: nekem a szexuális kapcsolat is megfelel, ha ő igazi kapcsolatot nem szeretne. Meglehet azért mert túl sokat stresszelek? Általában nem szeretik ezt a férfiak?
2016. febr. 21. 03:06
 2/8 RRR ***** válasza:

talán nem érezte,hogy lehetne valami


kicsit árnyaltabban,de tedd meg

2 hónap?

nagyon tele lehetsz

2016. febr. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
AZT mondta egyik barátnom, hogy a férfiak szeretik, ha a nő imádja a szexet és ezt nem titkolja. esetleg ezt hogy tudassam vele?
2016. febr. 21. 03:23
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2016. febr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz:)
2016. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utalgatni kell rá,poénosan,rafináltan;) Pl azt mondod neki,hogy milyen kár,hogy esik az eső...tudsz valami jó kis benti elfoglaltságot? ;)

Mindenből ki lehet hozni a perverzséget :D

20N

2016. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"AZT mondta egyik barátnom, hogy a férfiak szeretik, ha a nő imádja a szexet és ezt nem titkolja. esetleg ezt hogy tudassam vele?"

Talán nem a veled egykorú, éretlen barátokra kellene hallgatni ezügyben, kérdező. Van a szexkapcsolatoknak egy rákfenéje. Az, hogy az ember hajlamos beletespedni, és nem keres párt magának. Pedig pontosan ez lenne az az életkor, amikor erre van szükség. Szerelemre, csalódásra, a másik nem kiismerésére.

2016. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azigen, szexkapcsolatban szeretkezés, azigen, azigen, ja amúgy miért tőlünk kérdezed? ha aztmondom hogy szerintem öld meg magad, akkor arra már nem hallgatsz? miért mi döntsünk helyetted? hány éves vagy, ha erre is képtelen döntést hozni?
2016. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!