Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Látott már titeket meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látott már titeket meztelenül a hugotok? Mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés
Lányoktól és fiuktól is kérdezem. Zuhanyoztatok vagy rajta kapott masztizás közben? Meséljetek!

2019. jan. 11. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha lenne húgom már biztos látott volna.
2019. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen látott. Egy ideig egy szobában voltunk úgyhogy néha oltozesnel láthattuk egymást valamint a wc és a kád egyhelyen van így amikor valamelyikünk fürdött akkor a másik néha bekereckedett hogy pisilni tudjon hiszen a szükség nagy úr. Néha dumaltunk is vagy megkértem hogy mossa meg a hatamat ha már úgy is ott van. Néha még én mostam meg az övét. Nem nagy kunszt 🙂
2019. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem batyam van, es igen latott, sokszor...meg apolt is...28 L
2019. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Látott már sokszor meztelenül, én is őt rengetegszer, nem zavartatjuk magunkat egymás előtt :) 18/F
2019. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen látott többször is,mai napig nem okoz gondot,nem zavartatjuk magunkat. 36N
2019. jan. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!