Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy a lakótársatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy a lakótársatok meglátott meztelenül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Volt. És?
2019. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Spiritrobber ***** válasza:
Voltam kolis több éven 2 helyen is... mindkét helyen közös volt a zuhanyzó mármint több szobával szóval... előfordult :D
2019. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer igen. Azóta nem merek a csaj szemébe nézni. Pont jöttem ki a zuhanyból, azt hittem, hogy senki nincs itthon, és nem volt az eszembe, hogy valamivel betakarjam magam. Amikor pedig kiléptem az ajtón, ő pont akkor jött be. A farkam nem volt merem, ilyen ernyedt állapotába a tábornok elég aprócska, hát a bőr leégett a pofámról... Ráadásul kicsit szőrös is a mellkasom meg a hasam, tehát az is cinkes dolog. Hát igen, azóta a csaj a tekintetét kerülöm, vélhetően a velünk lakó barátnője is tud már az afférról, így mind kettejükkel a lehető legkevesebbet kommunikálok, igaz más hölgyekkel sem tartok különösebb kontaktot, mivel félénk, gátlásos arc vagyok.
2019. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Koliban lakok, szóval nem egyszer előfordult már. Úgy van, hogy 2 szobára jut egy fürdő, és nekünk 2 srác a szomszéd. Előfordult már, hogy rámnyitottak, és én is rájuk, megesik.
2019. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En láttam meg őt

23/l

2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen volt, évekig kolis voltam szintenként közös zuhanyzó résszel így elég gyakran előfordult
2019. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt..igaz a nejem,de végül is lakótárs...
2019. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben igen volt,hogy láttak,de nem zavart. 36N
2019. jan. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!