Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy fantáziáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy fantáziáltok arról, hogy milyen lehet egy fiú meztelenül?

Figyelt kérdés
Vagy csak olyanról fantáziálsz akit szeretsz?
2018. nov. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, ha látni akarom magam meztelenül csak levetkőzök, fantáziálni meg mostanában arról szoktam, hogy milliomos vagyok.
2018. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak arról fantáziálnak a lányok, akit szeretnek. Azt mondják, hogy a külső nem olyan fontos nekik, de azért egy "marhabélszín" vagy "tonhal filé" mégiscsak jobb hús, mint a békacomb, vagy kiöregedett városi galamb. :D
2018. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá példa.
2018. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen jellegű fantáziám azzal kapcsolatban sincs, akit szeretek. Ha valaki ruhában vonz, akkor nélküle is fog, ez nem a hasizmain meg a pénisze formáján múlik, szóval nem kíváncsiskodom különösebben. Úgyis meglátom, ha eljutunk odáig.
2018. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam olyanról fantáziálni milyen lehet vki meztelenül! Ha bejön, akkor arról, milyen lenne, ha megcsókolna vagy ha hozzámerne meg ilyesmi!
2018. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam már ilyenekre. De általában nem olyan szépek, mint ahogy elképzeltem.
2018. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, ilyenről fantáziálni.

Levetkőzöm és megnézem magam a tükörbe :)

2018. nov. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!