Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tudok elelvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok elelvezni sehogyan se? 20/N

Figyelt kérdés

Van parom. Egy hete mar nem tudok elelvezni barhogy is probaljuk. Eddig nagyon jol ment, elvitt huvelyben is, csikloban is. Egymas utan 3x is elmentem. De most semmi! Parommal szeretjuk egymast, es tesz is elegge erte hogy elelvezzek de most nem megy! Csiklo vibratorral is szoktuk, o kozben G zik azzal max 2 perc szokott lenni ugy. De nemreg ( 8napja) megbetegettem, natha hurutos kohoges egycsomo antibiotikumot kaptam. 7napja minden nap probaljuk, 1-2oran keresztul es semmi.. pedig ugyan ugy csinalja mint mikor elveztem.. 8napja mentem el utoljara, mar nagyon faj a csiklom kb szetdurran. Csinaljuk de mar az erzest sem erzem, semmi jo, csak azt hogy rezeg a vibri a csiklomon vagy epp ott a nyelve a paromnak. Na most lelkileg se vagyok a toppon. Vajon mitol lehet? Tapasztaltatok mar ilyet? Lehet hogy azert mert beteg vagyok? Mit csinaljak, hogy vegre elelvezhessek?

Negativ valaszolok mellozzenek!


2019. jan. 11. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rágörcsölsz akkor nem fog menni.
2019. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar az idegeimre megy. Nem tudok elelvezni es ez nagyon idegel engem.. mar eletkedvem sincs az egesz nemi elethez. Nemtudok mit kezdeni magammal..ellazulni se megy mar. Direkt boroztam tegnap hatha eltudok.. de meg ugysem.
2019. jan. 11. 10:01
 3/6 Gyépésmérnök ***** válasza:
Most kis szünetet iktass be. Ha erőlteted egész biztos hogy nem fog menni. 2-3 nap múlva próbálkozzatok, de először csak nyalással.
2019. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Suerintem sok a streessz az életedben. A héten ne legyen szex a hétvégén menjetek el iszogatni ha lehet társaságba röhögjetek egy jót érezzétek jol magatokat aztán ha van kedvetek hozzá akkor legyen szex ha nincs akkor ne. Ne olyan legyen mint egy laza maszturbálás hanem amikor megkívánod. Szerintem be fog vállni.
2019. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki vagy fáradva... figy, nyugodj le, pihenj 1 hetet, lazíts, csinálj laza programokat, ne stresszelj és szépen mikor már elengedted kellően magad, vissza is jön
2019. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legyengült szervezet, a gyógyszerek hatása, a stressz mind mind gátolhatják az orgazmust. Nyugi... nem maradandó állapot. Gyógyulj meg előbb, pihendd ki a betegség fáradalmait és minden rendben lesz újra.
2019. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!