Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék mindig elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék mindig elélvezni, ha a párommal vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok. Párommal igen jó a szex, de nem mindig bírok elmenni. Van olyan, hogy nem is nagyon érzem, ő pedig jajgat, mutatva neki, milyen érzés. De van amikor meg érzem, hogy közeledik az orgazmus, de aztán nem lesz.

Ez mitől függ? Milyen taktikák vannak, hogy mindig sikerüljön nekem is?


2019. jan. 7. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Istenien csinálja.
2019. jan. 7. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Passz, mindig én sem tudok. Hangulat és fárattságfüggő.
2019. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem megy mindig mert így rá vagy stresszelve. Lazuln el
2019. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs mindig minden jó mindenkinek. Olyan sem hogy mindketten egyszerre elélveztek mindig.

De nem értem mért kell sportot űzni ebből. Csak élvezd és ha jön hát engedd. Csak lazán.

2019. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak néha sajnálom a párom, mert látom rajta, hogy olyan mintha csalódott lenne, hogy nekem nem sikerült elmennem. Pedig mondtam neki, hogy jó volt.


Meg olyan is van, hogy tényleg sokáig csinálja és aztán már neki is alig akar orgazmusa lenni.

2019. jan. 7. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy az orgazmust számolgatjátok élvezzétek a szexet. Nekem maga az aktus legalább olyan jó mint az orgazmus, ami max 1 perc.
2019. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa.

Felségemmel sosem megy a szex.

Félóra alatt elintézem igaz nem is kívánja többször.

Más nőnél meg olyan mindig mint a bot,többször is.

Ez nem biztos hogy így van csak úgy elképzeltem :D

2019. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani: fejben dől el. Ha bármi zavar, nehezebben sikerül, ezeket küszöböljétek ki. Rengeteg múlik a rákészülésen, próbálj a pároddal évődni a szex előtt, írj neki erotikus SMS-eket, mondj neki izgató dolgokat, és bátorítsd őt is hasonlókra. Legyen szappanosan nedves a bugyid már előtte.
2019. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!