Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes pasi gumi nélkül akar szexelni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek társkeresőn és az a tapasztalatom, hogy azok, akik laza kötetlen szexkapcsolatot akarnak, nem akarnak védekezni. Én nem szedek gyógyszert, lazább kapcsolatban mindig gumival védekezek. Jelenleg is ilyet keresek. De nem találok olyat, aki hozzám hasonlóan felelősségteljesen gondolkozna a szexről. Most nőként nekem miért érje meg kockáztatnom akár egy terhességet, akár egy betegséget?

2019. jan. 10. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Ez hülyeség amit mondasz, hogy "nem akarnak védekezni". Ki a tököm az, aki erről már a legelején beszél, mármint férfi aki ismerkedéskor felvállalja, hogy ő gumi nélkül akarna dugni?


Elmondom hogy szokott lenni köztem és a nők 80%-a közt. Az első pár alkalommal húzunk gumit, hogy lássa hogy fontos nekem a védekezés, aztán néhány szex után meg lehet győzni a legtöbb nőt, hogy "úgy is már összejárunk, ismerjük egymást, mással úgy sem csináljuk egy időben védekezés nélkül" és olyankor a legtöbb nő beleegyezik a gumi nélküli szexbe. De tényleg, legalább a háromnegyedük.


Így kell csinálni. Ezért mondom, hogy csak nincs olyan fogyatékos férfi, aki már az elején szex előtt szól, hogy ő gumi nélkül akarná.

2019. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én összesen 7 pasival voltam eddig.

1. Azt mondta, hogy használni fogjuk a gumit, de elmondtam neki, hogy tablettát szedek, és úgy alakította a dolgokat, hogy akkor ne kelljen egyszer sem, többször feküdtünk le.


2. Volt nálam, de nem használtuk, mert részegek voltunk, és a buli közepén nem csinálhattuk, szóval elmentünk egy kevésbé zsúfolt helyre, a cuccomat meg nem vittem magammal, elég tapasztalatlan voltam még.


3. Vele már akartam, hogy használja, de sajnos elég önző volt, vele konkrétan nem éreztem jól magam. Emiatt egy darabig le is tettem az alkalmi kapcsolatokról.


4-6. Pár hónap múlva újrakezdtem, de a következő 3 pasi szerencsére már normális volt, és egyetértettek velem abban, hogy erre szükség van.


7. Mostani komoly kapcsolatom, az elején még használtuk, de kicsit váratlanul jött a helyzet, amikortól elkezdtük nem használni, de már szedtem a tablettát, úgyhogy nem volt gond.


Szóval a legtöbben azért normálisak, de alkalminál azért mondjuk nem érdemes elmondani, ha tablettát szedsz, már csak az elkapható betegségek miatt sem. De ha valaki nem akarja, az lehet tapasztalatlanság vagy felelőtlenség, vagy egyszerűen csak önző a másik, nem is tudom.

2019. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Írj rám! ;)
2019. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Én nem szeretnék gumit húzni. Olyannal akarok lefeküdni, akivel kölcsönösen megbízunk egymásban. Ráadásul rendszeresen adok vért, ha ez mond valamit. 🤔
2019. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
Utolsonak: es a veradason elmondod h rendszeresen van ismeretlenekkel vedekezes nelkuli szexualis kapcsolatod? Nagyon meglepodnek, ha hagynanak vert adni. A veradasnal a HIV-et meg a hepatitist szurik csak, de annyi minden mas van amit el tudsz kapni, hogy inkabb bele sem kezdek.
2019. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy többen hasonló véleményen vannak, mint én. :) Meg is lepődtem, megmondom őszintén. Akkor lehet csak nem megfelelő emberekkel ismerkedek. Csak neten keresztül ezt nehéz elsőre megállapítani. :)
2019. jan. 11. 21:31
 17/19 anonim ***** válasza:
29%

Normális férfi gumit húz. Neten sem olyan nehéz kiszűrni, mert aki ebben normális, az másban is.



Persze, a legnagyobb pinabubusokért nagy a konkurencia harc a nők között, és mindig van, aki azzal előzi be a többieket, hogy mehet gumi nélkül is, így ők elvárják

2019. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
Lehet akármi, én mindig húzok gumit. Jön mindenki, hogy zokniban fürdés, de inkább nem akarok mezítlábas vendég lenni a nemibeteg-gondozóban...
2019. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha fűvel-fával akarok szexelni, akkor idióta vagyok, ha nem használok óvszert. Bármikor belefuthatsz olyanba, akinek van valami betegsége, esetleg még nem is tud róla.


"Mondd csak farkas koma, van neked arról papírod, hogy nem vagy nemibeteg?

Persze, itt van.

Akkor azt már nyugodtan összetépheted!"

2019. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!