Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes pasi gumi nélkül akar szexelni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek társkeresőn és az a tapasztalatom, hogy azok, akik laza kötetlen szexkapcsolatot akarnak, nem akarnak védekezni. Én nem szedek gyógyszert, lazább kapcsolatban mindig gumival védekezek. Jelenleg is ilyet keresek. De nem találok olyat, aki hozzám hasonlóan felelősségteljesen gondolkozna a szexről. Most nőként nekem miért érje meg kockáztatnom akár egy terhességet, akár egy betegséget?

2019. jan. 10. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Hát nálam nagyon nem így van...
2019. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nálam alapvető lenne hogy szex kapcsolatban mással is együtt vagy akar így ragaszkodnék a gumihiz
2019. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem minden pasi ilyen. Az tény h nekünk nőknek is élvezetesebb gumi nélkül mint gumival, de azért vannak olyan felelőségtudatos férfiak akik nem szexelnek óvszer nélkül főleg ha laza kapcsolatról van szó.

A többi férfi meg nem gondol bele h bármilyen nemi betegséget átadhat, vagy kaphatna ezzel.

2019. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Milyen az a felelősségtudatos??
2019. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Még az “ismerkedési” fázisban derüljön ki, az a lényeg. Ilyen felfogású emberrel felesleges bármit is kezdeni.
2019. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsolatban én is gumi nélkül szeretnék. De laza kapcsolatot nem is vállalnék anélkül, ki tudja milyen betegségeket össze lehet így kapni.
2019. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha gondolod ismerj meg. Huzok gumit:)
2019. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Laza kapcsolatban alap a gumi.


Volt csaj, aki mondta, hogy mehet gumi nélkül, de határozott NEM volt a válasz.



Párkapcsolatban azért jó, ha tud szedni tablettát, de nem kizáró ok, ha nem.

2019. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Alkalmi vagy laza csak gumival!


42/F

2019. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

En is ilyenre kerestem/keresek ferfit, de a nagy reszuk siman huzott/huzna gumit.

Aki nem,azt alapbol elhajtanam

2019. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!